Szukaj

Allan Krupa przyprawił Edytę Górniak o dreszcze. Decyzja nastolatka zaniepokoiła diwę

Edyta Górniak i Allanek

Edyta Górniak i Allanek

Edyta Górniak już zdążyła przyzwyczaić się do odważnych pomysłów Allana Krupy. Ostatnio pomysł nastolatka sprawił, że diwa jest pełna obaw.

Edyta Górniak 27 marca 2004 roku urodziła syna Allana, który jest owocem miłości z Dariuszem Krupą. Para pobrała się 11 listopada 2005 roku, a 4 lata później ogłosiła separację, by w lutym 2010 roku ostatecznie zakończyć małżeństwo rozwodem z powództwa gwiazdy. Były mąż piosenkarki od 2017 roku przebywa w więzieniu za spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku. Dariusz Krupa, będąc pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił przechodzącą na pasach kobietę.

Edyta Górniak drży o Allana. Dlaczego?

Allan Krupa to jedyne dziecko Edyty Górniak. 15-latek planuje związać swoją przyszłość z wojskiem. Początkowo plany chłopca wydawały się być rozsądnym rozwiązaniem. Diwa wierzyła, że taka droga nauczy syna dyscypliny i rozwagi w dorosłym życiu.

Deklaracje Allanka są bardzo poważne. Niedawno, będąc w programie Dzień Dobry TVN, do którego został zaproszony razem z mamą, powiedział :

Jest to więcej niż moja pasja, to poświęcenie się dla czegoś, za co walczyli inni ludzie, to największy honor.

Syn piosenkarki dziecięcą „zabawę” w wojsko pragnie przekształcić w swoją ścieżkę kariery zawodowej. W swojej decyzji utwierdził się uczestnicząc w zajęciach w Liceum Mundurowym w Urlach.

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem „Dzień Dobry TVN”

Deklaracja Allanka co do wyboru swojej ścieżki zawodowej przyprawia Edytę Górniak o drżenie rąk. Jak podaje tygodnik Na Żywo, Krupa chce zostać snajperem i wyjechać z Polski na misję wojskową. Osoba z otoczenia piosenkarki informuje, że nastolatek już rozpoczął zajęcia na strzelnicy, by poprawić celność swoich strzałów.

Edyta Górniak doskonale wie, że jej syn swoje plany zawodowe może zrealizować dopiero za trzy lata, kiedy to osiągnie pełnoletność. Mimo to już teraz myśl o planach Allana na przyszłość nie daje gwieździe spokoju.

Jej matczyne serce nie jest na to gotowe – kwituje tygodnik.


Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak i Allan Krupa - gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2019

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×