Szukaj

Edyta Górniak zostanie gwiazdą telewizji? Przygotowywany jest program, o którym podobno marzyła od dawna

Edyta Górniak - nowy program. Jaki?

Edyta Górniak - nowy program. Jaki?

Edyta Górniak dostanie nowy program w TVN-ie? Od momentu, w którym My Way, osiągnął sukces, mówi się, że to dopiero początek przygód divy z telewizją. Co dla niej przygotowano? Podobno w grze jest propozycja nie do odrzucenia.

Edyta Górniak jest gwiazdą My Way, programu, w czasie którego nie tylko zdobywa umiejętności potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy, ale także zdobywa się na osobiste wyznania, w których przed fanami odkrywa kulisy swojej prywatności. Tak było w ostatnim odcinku, kiedy wyznała, że dzień przed ślubem wiedziała, że nie powinna wychodzić za mąż.

Zobacz: Za bajkowym ślubem Edyty Górniak rozgrywał się dramat. Gwiazda po latach podzieliła się przykrą historią

Edyta Górniak dostanie nowy program w telewizji?

Szczerość i swoboda w występowaniu przed kamerą sprawiła, że program cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Czy dzięki temu Górniak dostanie kolejny swój program? Jak informuje tygodnik Świat& Ludzie wszystko jest na dobrej drodze. Podobno dyrektor ma dla niej propozycję nie do odrzucenia:

Dyrektor ma dla niej propozycję, która powinna ją bardzo ucieszyć. Jest pomysł na kolejny program z Edytą pokazywany w najlepszych godzinach oglądalności – wyjawiła osoba zaprzyjaźniona z piosenkarką.

Zobacz: Maja Sablewska zaskakująco komentuje karierę Edyty Górniak i Mariny. Jest na bieżąco z ich nowymi projektami? [WIDEO]

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way. Jak się zaprezentowała? Zdjęcia obecnie robią furorę w sieci.

O czym będzie ten program? Na ten moment stacja robi co w jej mocy, by projekt utrzymać w tajemnicy. Dziennikarzom udało się jednak dowiedzieć, że nowe show Górniak będzie łączyć jej dwie największe pasje: muzykę i podróże:

Od dawna o tym marzyła, więc… wymyślono coś specjalnie dla niej – zaznaczał informator gazety.

Podobno towarzyszyć ma jej syn Allan Krupa. Czy tak rzeczywiście będzie? Gwiazda na ten moment nie skomentowała doniesień kolorowej prasy.

Zobacz: Tak Edyta Górniak świętowała swoje 47 urodziny! Znajomi zadbali o każdy detal na imprezie. Najlepszy był prezent! Foto

 


Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak z instruktorem prawa jazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Edyta Górniak z instruktorem prawa jazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×