Jest już nowa piosenka Edyty Górniak do serialu TVP „Leśniczówka”! Szykuje się HIT! [WIDEO]

Edyta Górniak Leśniczówka Dom dobrych drzew piosenka

Edyta Górniak Leśniczówka Dom dobrych drzew piosenka

Piosenka Edyty Górniak do serialu Leśniczówka

Fani Edyty Górniak skaczą z radości. Ich idolka w piątek bowiem przedpremierowo zaprezentowała na swoim profilu zagadkowy fragment nowej piosenki. Jak się okazało nie jest to piosenka religijna, a utwór nagrany dla TVP Dom dobrych drzew, do nowego serialu Leśniczówka.

Edytka ten przepiękny utwór zaprezentuje na żywo pierwszy raz już 22 lutego, podczas wiosennej ramówki TVP. Nie da się ukryć, że utwór bardzo odbiega repertuarowo od wcześniejszych piosenek Edyty, które fani znają od lat. Romantyczną muzykę skomponował Piotr Mikołajczak, a głęboki tekst napisał Andrzej Ciborski. Premiera serialu Leśniczówka odbędzie się w TVP1 już 2 marca o godz. 17:55 i emitowana będzie w każdy piątek.

Reżyserem serialu jest Maciej Żak, natomiast w obsadzie znalazło się sporo wielkich nazwiska. W Leśniczówce zagrają m.in. Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Henryk Talar, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz,  Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Weronika Książkiewicz i Michał Czarnecki.

Piosenka serialowa natychmiast wywarła na Edycie ogromne wrażenie, czy zatem Górniak zmienia styl i właśnie takie smutne kawałki ulokuje w nowej płycie, którą może jeszcze kiedyś wyda?

Muzykę filmową traktuję zawsze jako indywidualne, niezależne projekty, które płyną własnym nurtem. Muszę przyznać, że tak niebywale mocnego w swojej łagodności utworu nie miałam w swoich rękach już bardzo dawno. I z radością podjęłam wyzwanie uspokojenia myśli w studio nagraniowym, a także użycia kolorytu wokalu, z którego rzadko korzystam. Wszystko nas dziś pogania, irytuje nasz umysł i każe robić wszystko bez zatrzymania i zastanowienia. Ten utwór przypomina, jak oddychać – wyjawiła Edyta dla Onetu.

Czy Edyta Górniak, podobnie jak kiedyś Andrzej Piaseczny w Złotopolskich, wystąpi w Leśniczówce? Fani gwiazdy na pewno nie mieliby nic przeciw temu.

A kto by chciał czekać tyle godzin na mój make-up ? (śmiech) Chociaż może kiedyś? Tylko czy ja mogę się mierzyć z taką obsadą? – odpowiedziała Edyta.

Zobacz: Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Zobacz: Edyta Górniak złożyła fanom życzenia wielkanocne: “Przepraszam Cię Panie Jezu”

Zobacz: Edyta Górniak wspomina występ na Eurowizji 1994. Po 23 latach ujawniła nieznane dotąd fakty: “Strach i fatalny ból”


Edyta Górniak ma romans z Mohamedem Hadidem?

Edyta Górniak ma romans z Mohamedem Hadidem?

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×