Edyta Górniak i jej fani padli ofiarą oszustów. Gwiazda nieźle się zdenerwowała i wydała oświadczenie. „Jest mi bardzo przykro”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak postanowiła zdementować plotki na swój temat, które krążą w sieci. Nazwisko gwiazdy pojawiło się w nieodpowiednim miejscu. Co się dzieje?

Edyta Górniak już kilka dekad temu zdobyła swoich pierwszych fanów. Odkąd zaistniała na scenie nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Jej głos przyciągał na koncerty tłumy, więc nie można się dziwić, że karierę zrobiła wręcz w błyskawicznym tempie i od lat pozostaje w czołówce polskich artystów. Nieustannie zachwyca wokalnymi umiejętnościami, a jej największe przeboje potrafi zanucić wielu Polaków. Słuchacze ciągle nie mają jej dość, więc nic dziwnego, że jest zapraszana na największe wydarzenia muzyczne w kraju.

Ostatni o to by pojawiła się na koncercie wielkanocnym organizowanym przez TVP, zabiegał sam Jose Carreras. Gwiazda pomimo choroby i niedyspozycji krtani nie potrafiła odmówić światowej sławy tenorowi i razem stanęli na scenie, zachwycając widzów.

Po bardzo intensywnym początku roku artystka odpoczywa od pracy w zaciszu własnego domu. Jest jednak coś, co zburzyło jej spokój. Tak się zdenerwowała, że postanowiła zdementować plotki.

Edyta Górniak dementuje plotki na swój temat

Edyta kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Tuż po wybuchu pandemii koronawirusa postanowiła wrócić na stałe do kraju. Zamieszkała z dala od zgiełku miasta i spędza czas w pięknej willi na Podhalu. Tam dużo spaceruje i podziwia piękną górską przyrodę. Ostatnio opublikowała nagranie, na którym można było zobaczyć zniszczenia zrobione przez ludzi. Tak ją to zasmuciło, że nie miała zamiaru ukrywać swoich emocji i zalała się łzami na Instagramie.

Teraz spotkała ją kolejna przykra sytuacja. Gwiazda postanowiła zdementować plotki, jakie krążą na jej temat. Okazało się, że pojawiła się informacja o tym, że wokalistka ma 13 maja wystąpić we wrocławskiej Hali Stulecia na koncercie z okazji 10-lecia zespołu Lemon. Natychmiast wyjaśniła, że to fake.

Jest mi bardzo przykro, że Publiczność została wprowadzona w błąd – napisała w sieci.

Wygląda na to, że albo zwyczajnie jest to błąd, albo chciał liczyć na to, że nazwisko artystki przyciągnie na wydarzenie jeszcze więcej fanów. Co o tym myślicie?


Edyta Górniak dementuje plotki
Edyta Górniak w Ruby Blue

Edyta Górniak w Ruby Blue

Edyta Górniak na wielkanocnym koncercie Cud życia

Edyta Górniak na wielkanocnym koncercie Cud życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×