Szukaj

Edyta Górniak już na początku wywiadu podkreśliła, że zanim odpowie na pierwsze pytanie, musi zdementować krzywdzącą plotkę

Kilka dni temu jedno ze źródeł podało informację, że Edyta Górniak odwołała koncert w Głogowie z powodu plakatu, na którym miała prezentować się wyjątkowo niekorzystnie. Nieprawdziwa informacja okazała się dla artystki wyjątkowo bolesna. Tuż na początku wywiadu dla Wojtka Jagielskiego, wokalistka poprosiła o chwilę, żeby móc wyjaśnić całą sytaucję.

Moi fani bardzo czekają na te spotkania muczyne i ja też je lubię. Bardzo cieszyłam się, że zostałam zaproszona do Głogowa. Na etapie rozmów okazało się, że organizator chciał być nieuczciwy wobec publiczności, bo chciał sprzedać mój występ z cztrema utworami jako pełen koncert. Zażyczył sobie bardzo drogich biletów za cztery piosenki. Postanowiłam to sprawdzić z kancelarią prawną i okazało się, że jest to osoba posądzona o machlojki finansowe, więc wycofałam się z rozmów. Ja lubię pracować z fachowcami i ludźmi uczciwymi wobec publiczności – oświadczyła.

Edycie Górniak zawsze bardzo zależy na tym, aby jej fani nie czuli się pokrzywdzeni, więc możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie zobaczymy ją na koncercie, który odbędzie się bez niepotrzebnego zamieszania.

Edyta Górniak

Fotografia: AKPA


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×