Edyta Górniak była podejrzewana o romans z Baronem. Natomiast dziewczyna Barona była w związku z… Nigdy nie zgadniecie!

Edyta Górniak i Baron

Edyta Górniak i Baron przez kilka tygodni byli bohaterami prasy kolorowej. Ich jedno wyjście na kawę wywołało lawinę plotek, że są ze sobą znacznie bliżej niż byśmy myśleli. Oczywiście okazało się, że są to plotki, które nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Ukochana Barona, Katarzyna Grabowska, była zaniepokojona doniesieniami prasy.

Kasię wiele kosztowały te wszystkie artykuły. Po nich pojawiły się ciekawskie telefony od przyjaciół, niewygodne pytania bliskich. Ona miała serdecznie dość tłumaczenie, że między nią a Olkiem nadal wszystko się dobrze układa – twierdzi informator Na Żywo.

Gazeta przypomniała, że jeżeli plotki o romansie Edyty Górniak i Barona by się potwierdziły, mogłoby dojść do prawdę dziwnej sytuacji, bo to byłby już drugi mężczyzna, który – w pewnym sensie oczywiście – by je znowu ze sobą połączył.

Kasia może mieć kompleksy z powody Edyty Górniak. Mało kto wie, że gdy przed laty piosenkarka rozwiodła się z Dariuszem, związała się z nim Grabowska. Byli razem krótko, bo Krupa ciągle nie wyrzucił z serca byłej żony. Górniak może nie wiedzieć o tej historii – przypomina Na Żywo.

Ciekawe, czy Edyta Górniak wiedziała o związku swojego byłego męża?

 

Edyta Górniak i Baron

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×