Szukaj

Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. Nie uwierzycie kto ją molestował seksualnie!

Edyta Górniak była molestowana seksualnie

Edyta Górniak była molestowana seksualnie

Kto molestował seksualnie Edytę Górniak?

Ostatnimi czasy dużo się mówi o przemocy seksualnej wobec kobiet, molestowaniu w show-biznesie i przypadkach gwałtów na najwyższych szczeblach sławy. Piekło dla mężczyzn nieznających granic rozpętała afera z Harveyem Weinsteinem, a choć wydawać by się mogło, że Hollywood jest od Polski bardzo daleko, to również nasze gwiazdy mają nieprzyjemne przeżycia z przeszłości, o których rzadko mówią otwarcie.

Tym razem to Edyta Górniak wprawiła w osłupienie swoich fanów. Diwa, która obecnie zamieszkuje w Los Angeles wyznała, że o mały włos padłaby ofiarą… Prince’a! Nieżyjący już artysta słynął z tego, że był niesamowitym kobieciarzem:

Mogłam być ofiarą Prince’a, który miał mi zrobić singiel. Zaprosił mnie do studia pod warunkiem, że nikt inny tam ze mną nie przyjdzie. Wydało mi się to bardzo dziwne, więc dałam mu kosza. On był zawsze bardzo sensualny i seksualny, używał erotycznych podtekstów, więc jako 22-letnia dziewczyna po prostu się go bałam – wyznała w rozmowie z Faktem.

Przy okazji na jaw wyszły inne, nieznane dotąd fakty z życia piosenkarki. Aż się włos na głowie jeży:

Byłam w dzieciństwie molestowana, więc tym bardziej bałam się sytuacji, która mogłaby ponownie do tego doprowadzić. Wiedziałam, że taka wielka gwiazda jak on może mnie mnie onieśmielić i sprawić, że trudniej będzie mi się wyswobodzić. Niestety doświadczyłam molestowania od ludzi, którzy nadal funkcjonują w polskim show-biznesie. Dzięki Bogu potrafiłam się ochronić i do niczego poważniejszego nie doszło. Co prawda czasem musiałam uciekać po ciemnych ulicach w mieście, którego nie znałam. Jest to bardzo upokarzające… – dodała Górniak.

Dobrze, że skończyło się tylko na strachu. Znacie takie sytuacje z własnych doświadczeń?

Najpierw miliarder, a teraz młody przystojniak… Mężczyźni rozpieszczają Edytę Górniak. Zobaczcie, co dostała na walentynki [WIDEO]

Przystojny milioner zafundował Edycie Górniak przygodę rodem z “Pięćdziesięciu twarzy Greya’! Było romantycznie, luksusowo i z przytupem!

Po prawie dekadzie zdarzył się świąteczny cud! Edyta Górniak przebaczyła siostrze intrygi!


Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Edyta Górniak - Boxing Night 14, konferencja

Edyta Górniak - Boxing Night 14, konferencja

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×