Szukaj

Menadżer pokazał zdjęcia Edyty Górniak bez makijażu. Chcemy ją częściej oglądać tak naturalną

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu odpoczywa na wakacjach. Jak wygląda i jak na takie wydanie piosenkarki zareagowali internauci?

Edyta Górniak od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Regularnie grywa koncerty, które przyciągają fanów jej twórczości. By być z nimi w stałym kontakcie, gwiazda korzysta z mediów społecznościowych, gdzie z obserwującymi dzieli się wybranymi fragmentami swojego życia. Pokazuje m.in. zdjęcia stylizacji, a także miejsca, które odwiedza.

Edyta Górniak bez makijażu na wakacjach. Jak wygląda?

Obecnie Górniak przebywa w Los Angeles, gdzie ładuje akumulatory do dalszego działania. Dowodem może być post, który udostępniła w sieci w piątkowy poranek. Diva udostępniła krótki filmik, na którym pozuje tyłem do obiektywu, zanurzona prawie po pas w morskiej wodzie. W rytm piosenki Justina Biebera zmienia koszulkę. Nie ma na sobie ani odrobiny makijażu, włosy z kolei ma nieco potargane.

W naturalnej odsłonie gwiazda pozuje nie tylko na wspomnianym nagraniu, ale także na Instastory, które udostępnił w sieci jej menadżer, Marcin Wieczorek. Piosenkarka zrezygnowała z make-upu, zamiast wymyślnej kreacji, ubrała się w wygodny dres, a włosy spięła w kitkę.

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda w naturalnym wydaniu?

W takim wydaniu prezentuje się świetnie i chętnie oglądalibyśmy ją częściej. Podobnego zdania są internauci, którzy na Instagramie Górniak pozostawili mnóstwo komentarzy, w których piszą, że:

  • Najpiękniej wyglądasz właśnie tak … Nieumalowana, z rozczepianym włosami. Jesteś piękna (może jako kobieta nie powinnam tego mówić) nigdy nie pozwól wmówić sobie, że jest inaczej.
  • Najpiękniejsza! ♥️ Nie wiem jak to robisz, ale za każdym razem zachwycasz coraz bardziej.
  • Jak nastolatka. Jakby czas stanął w miejscu!
  • Edi jak to robisz że za każdym razem wyglądasz tak perfekcyjnie? WOW nie mam słów. Odpoczywaj.
  • Ludzie święci. Cudowna. Poproszę trochę urody. Życzę Ci dużo miłości, miłości od ludzi, wzajemnej i niepokonanej.

Zobacz także: Edyta Górniak doprowadziła makijażystkę prawie do zawału! Tyle stresu nie zafundowała jej żadna inna gwiazda [WIDEO]


Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak - jak wygląda bez makijażu?

Edyta Górniak - jak wygląda bez makijażu?

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak bez makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×