Szukaj

Edyta Górniak bez makijażu. Gwiazda kusi swoich fanów nawet przed zaśnięciem

Edyta Górniak bez makijażu na wakacjach. Gwiazda, która zawsze jest perfekcyjnie pomalowana, zamieściła w sieci zdjęcie bez żadnych kosmetycznych dodatków. Do fotografii dołączyła wpis "na dobranoc". Internauci oniemieli z wrażenia.

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak znana jest z tego, że lubi korzystać z mediów społecznościowych, na których często publikuje zdjęcia z myślą o swoich fanach. Najczęściej są to relacje z jej bujnego życia zawodowego, czasem jednak zdarza się coś prywatnego, co doprowadza jej wielbicieli do szaleństwa. Tym razem diwa postanowiła pokusić swoich fanów tuż przed snem.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak w Sopocie nie przyjęła Złotej Płyty. Znamy powód

Edyta Górniak bez makijażu na wakacjach

Dla Edyty łączność z fanami jest bardzo ważna. Gwiazda regularnie organizuje wirtualne spotkania z internautami. Na swoim Instagramie odpowiada na najbardziej osobiste pytania. Jej cięte riposty nie raz i nie dwa namieszały w mediach. Ostatnio jednak zafundowała prawie 400 tys. fanów piękną niespodziankę „na dobranoc”. Pokazała im swoje zdjęcie z prywatnego archiwum, na którym jest bez grama makijażu.

Jedna z największych polskich gwiazd ostatnie tygodnie spędziła w Stanach Zjednoczonych. Po tygodniach wytężonej pracy, postanowiła wybrać się na wakacje za ocean, do miejsca, które jest jej drugim domem. W Los Angeles ładowała baterie, a w Chicago wystąpiła dla licznie przybyłej publiczności. Po powrocie z USA Edyta „zaszyła się” w Krakowie, w którym nie tak dawno wynajmowała apartament. To właśnie tam zrobiła zdjęcie, na którym zaprezentowała się w naturalnej wersji.

Trzeba być najpierw wewnętrznie umocowanym, by móc wobec Świata być łagodnym. Chroń swoje źródło zasilania. Dobranoc – napisała Edyta.

Zobacz: Edyta Górniak pokazała najpiękniejsze zdjęcie Joanny Krupy w ciąży, jakie widzieliśmy! Co za ujęcie!

Czy Edyta Górniak bez makijażu jest ładna? Internauci komentują

Trzeba przyznać, że Edyta Górniak bez makijażu wygląda pięknie. Gwiazda, która przy okazji wielkich wyjść i nagrań telewizyjnych musi być w pełnym rynsztunku, na wakacjach dała sobie luz i pozwoliła wypocząć zarówno sobie, jak i cerze. Promienie słońca ubrały twarz artystki w czekoladową opaleniznę. W takim wydaniu wygląda jak gorąca Latynoska.

 

Fani byli zachwyceni na widok zdjęcia Edyty Górniak bez makijażu. Pod adresem piosenkarki, która niedawno wydała wakacyjny hit Król, posypał się grad komplementów. Wielu z internautów przyznało, że lepszego widoku przed snem nie mogło sobie wymarzyć.

  • Piękna. Mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz bardziej.
  • Jeju… Edi… jaka Ty jesteś piękna.
  • Najpiękniejsza w świecie. Idealna.

Wychodzi na to, że prawdziwie piękna kobieta obroni się w każdej możliwej odsłonie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w takiej samej sukience, co Edyta Górniak! Różniły je fryzury i dodatki. Która wypadła lepiej?


Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak bez makijażu w Tajlandii

Edyta Górniak bez makijażu w Tajlandii

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×