Edyta Górniak w dresie je sushi widelcem. Nagrali ją z bliska bez makijażu. Tak wygląda diwa wśród swoich

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak została nagrana podczas posiłku. Bez makijażu i w dresie posilała się sushi przy pomocy widelca. Kto zabroni diwie? :)

Edyta Górniak od ponad 30 lat króluje na polskich scenach. Zachwyca słuchaczy swoim czterooktawowym głosem i niezmiennie idealną figurą i nienaganną urodą. Chociaż przez pandemię koronawirusa, musiała ograniczyć swoją zawodową aktywność, nie zapomniała o fanach, dla których nagrała dwa premierowe single – Lime i Too Late. Pozostała także w kontakcie z wielbicielami i jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie dzieli się przemyśleniami i nowymi pomysłami.

Niedawno zdradziła, że przerwa od pracy i wypełnionego po brzegi kalendarza uratowała jej życie. Była wyczerpana licznymi zobowiązaniami.

Pracowałam bardzo dużo i gdyby nie ten rok ten 2020, to przyrzekam z ręką na sercu, że nie wiem, czy bym przeżyła.[…] Potem wróciłam do pracy, bo ta trasa letnia, Jaka to melodia i jubileusz, ale zdążyłam odpocząć […]. Byłam tak wyczerpana i mój organizm był tak zużyty, a tamten rok był jubileuszowy, byłabym zobligowana, by był huczny. Tamten rok mnie ocalił. I jakkolwiek jest to trudny rok ekonomicznie, dla mnie był zbawienny – mówiłą w rozmowie z Rafalem Brzozowskiem.

Edyta zregenerowała siły, odzyskała spokój w swoim górskim azylu, gdzie zaszyła się kilka miesięcy temu i działa ze zdwojoną energią.

Edyta Górniak bez makijażu i w dresie zajada sushi widelcem

Edyta Górniak jest w trakcie przygotowań do dwóch koncertów. Na Instagramie udostępniła nagrania i pokazała próbkę swoich wokalnych możliwości. Internauci są pod ogromnym wrażeniem tego, jakim głosem dysponuje piosenkarka. Jednak żeby mieć siły do pracy, artystka musi dobrze się odżywiać.

Została nagrana, jak w dresie, w czapce z daszkiem i bez makijażu posila się sushi wprost z pojemniczka. Mało tego, robi to plastikowym widelcem, co nie zmienia faktu, że robi to ze smakiem. Wielbiciele dania pewnie zadrżą na widok zdjęć, które można zobaczyć w naszej galerii. Jednak Edyta zdaje się w ogóle nie przejmować taką profanacją. Kto zabroni diwie jeść w taki sposób, na jaki ma ochotę? Zwłaszcza jeśli głód dał o sobie znać po intensywnych próbach przed dwoma dużymi koncertami dla TVP?


Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×