Szukaj

Edyta Górniak pochwaliła się prezentem dla syna. Allanek na 16. urodziny dostanie coś wyjątkowego

Edyta Górniak jest objęta kwarantanną. Jeszcze przez kilka najbliższych dni nie będzie mogła jej opuścić ani się z nikim spotkać. Przez to ominą ją 16.urodziny Allana Krupy. Jak zamierza mu wynagrodzić swoją nieobecność?
Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak niedawno wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Tam pracowała nad płytą i jak zdradziła po powrocie do kraju, o mały włos udałoby jej się skompletować cały materiał. Niestety przed rozprzestrzeniającego się koronawirusa na świecie, nie była w stanie dokończyć nagrań, o czym poinformowała swoich obserwatorów podczas jednej z transmisji na żywo:

Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – zdradziła gwiazda.

Edyta Górniak nie spędzi ze swoim synem jego urodzin

Górniak, podobnie jak każda osoba, która niedawno do Polski przyleciała zza granicy, musi odbyć dwutygodniową kwarantannę. Momenty w odosobnieniu poświęca na odpoczynek, a także na kontakt z fanami, dla których co jakiś czas przygotowuje pogadanki na żywo. W jednej z nich wypowiedziała się na temat operacji plastycznych, żartując, że gdyby wiedziała, że tak długo będzie w zamknięciu, zdecydowałaby się wreszcie poprawić urodę.

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Niestety kwarantanna, w której Górniak będzie przebywać jeszcze do niedzieli, nie pozwala jej na bezpośrednie kontakty z bliskimi. W tym z synem, Allanem Krupą. Jak donosi Fakt sytuacja nie jest łatwa dla piosenkarki, szczególnie że nastolatek za dwa dni kończy 16. lat. Chociaż co roku mama świętowała z nim urodziny, teraz będzie to niemożliwe. Zostaje im tylko kontakt przez internet:

Na pewno połączą się ze sobą przez internet i będą razem chociaż na ekranie komputera — mówi przyjaciel gwiazdy w rozmowie z tabloidem.

Wyjawił także, w jaki sposób gwiazda planuje wynagrodzić swoją nieobecność, szykując dla niego wyjątkowy prezent:

Kiedy sytuacja w kraju się unormuje, planuje zabrać Allana na wspólny wyjazd do jednego z ich ulubionych miast nad morzem — dodaje informator tabloidu.

Przypomnijmy, że zeszłe urodziny Allan świętował w Sopocie. Spędzał je z mamą i bliskimi osobami, a zdjęcia z tego wydarzenia dzień później obiegły niemal wszystkie media.

Zobacz: Edyta Górniak z nowym partnerem na urodzinach Allana w KFC! To musi być miłość!


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Dodaj komentarz

  • Gość3Y pisze:

    Allan to jest dziecko Krupy i nie jest wina Edyty że na nią wypadło i musiała go urodzić nie może prawie dorosły meżczyzna skoro pali papierosy chować sie pod spódnicą mamy jak ona ma tyle zajęć i nie może go brać ze sobą wszedzie bo poprostu i ponieważ nie może młoda kobieta zupełnie rezygnować z życia osobistego bo dorosły syn na przeszkodzie do szczęścia jej staje to chyba raczej zrozumiałe jest jak ją wypuszczą z kwarantanny to sie nim zajmie jak bedzie miała czas w koncu to żołnierz ma być a nie siódmy numer gaci

  • Gość pisze:

    Ktora matka zostawia 15 latka i udaje sie za ocean?.Niech sie cieszy ze udalo jej sie wrocic do Polski.

  • Krupa pisze:

    Zrób dziecku prezent i ic z nim razem do szkoly ,twoja edukacja skonczyla się w podobnym wieku,prawda.moze wkoncu zmadrzejesz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×