„Czułam, że odchodzę”. Edyta Bartosiewicz walczyła o życie! Gwiazda była o krok od śmierci!

Edyta Bartosiewicz PANI luty 2019

Edyta Bartosiewicz PANI luty 2019

Edyta Bartosiewicz o śmierci i nowym mieszkaniu

Edyta Bartosiewicz ciężki okres w swoim życiu ma już za sobą. Teraz przyszedł czas na samorealizację i artystka właśnie przygotowuje się do wydania nowej płyty. W najnowszym wywiadzie oprócz promocji nadchodzącego krążka opowiedziała o niebywałym odkryciu w jej nowym domu!

Edyta Bartosiewicz była w ostatnim czasie niebywale zapracowana. Nagrywała bowiem nową płytą zatytułowaną Ten Moment. Wokalistka ruszyła więc z promocją wydawnictwa i udzieliła szczerego wywiadu, który został opublikowany na łamach magazynu Pani.

Artystka na początku rozmowy wspomniała o traumatycznych wydarzeniach sprzed 13 lat:

W 2006 roku byłam bliska fizycznej śmierci, czułam, że odchodzę. Ze wszystkich sił trzymałam się wtedy życia. Chcesz żyć. Po prostu nie chcesz umierać. Zresztą wcale nie jest tak łatwo umrzeć, przejść na drugą stronę – wyjaśniła.

Ważnym wątkiem, który został poruszony w rozmowie, był temat jej mieszkania. Artystka przez długi czas mieszkała bowiem w domu przy ulicy Madalińskiego w Warszawie, jednak zdecydowała się ją sprzedać, bo jak twierdzi:

Moje życie w nim wygasło, potrzebowałam nowej energii.

Szybko znalazła nowe lokum, w którym już na samym początku dokonano ciekawych odkryć, których nikt się nie spodziewał:

Pewnego dnia dzwoni do mnie kierownik budowy. Mówi, że pod domem odkryli wielki pokój i że jak pracuje 40 lat, czegoś takiego jeszcze nie widział. Okazało się, że jest to komora kompensacyjna, przez którą biegną rury z ciepłą wodą i ciepłym ogrzewaniem. Olbrzymie pomieszczenie, jak schron. Panowie z ekipy remontowej pięknie je oczyścili i odpowiednio zabezpieczyli. Odebrałam to bardzo symbolicznie – jakbym dokopała się do katakumb, odkryła jakąś tajemnicę. Otworzyła starą ranę, o której istnieniu mogłam nawet nie wiedzieć. Teraz rana została oczyszczona, założono opatrunek i następuje powolne gojenie.

Myślicie, że na nowej płycie Edyty znajdzie się hit na miarę utworu Ostatni?

View this post on Instagram

Już od jutra w sprzedaży nowy numer PANI! Na okładce cudowna i niepowtarzalna Edyta Bartosiewicz. Koniecznie zobaczcie galerię – oprócz okładki, którą znajdziecie w sprzedaży, pokazujemy dodatkowe ujęcia. Jak Wam się podobają ? ✨ Rozmawiała Monika Stukonis @monika_stukonis Fot. Marlena Bielińska @stareoness Stylizacja Maciej Spadło @thespadlo Makijaż Eryka Sokólska @erykasokolskamakeupartist Fryzury Adam Szaro Produkcja Magda Dzienisiewicz @magdadzieni #panimagazyn #pani #edytabartosiewicz #nowynumer #okladka #milegodnia

A post shared by Magazyn PANI (@pani_magazyn) on

Magdalena Adamowicz o ostatnim spotkaniu z mężem. Jej słowa ściskają za gardło

Jest decyzja TVP w sprawie Eurowizji 2019! Takich eliminacji jeszcze nie było! Znamy datę ogłoszenia polskiego reprezentanta!

Maciej Zakościelny nigdy nie powiedział tak wiele o swoich dzieciach! Jest ojcem na medal! [WIDEO]


Edyta Bartosiewicz w magazynie Pani

Edyta Bartosiewicz w magazynie Pani

Pani (luty 2019) z Edytą Bartosiewicz

Pani (luty 2019) z Edytą Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz powraca w 2019 roku

Edyta Bartosiewicz powraca w 2019 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×