Edyta Bartosiewicz przeszła ekstremalną metamorfozę. Teraz można pomylić ją z Lady Gagą. „Fryzura sztos”

Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz

Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz przeszła wielką zmianę wizerunkową. Pochwaliła się jej efektami na Instagramie. Fani rozpływają się z zachwytu, my również.

Edyta Bartosiewicz ma na swoim koncie osiem świetnych płyt, za które w sumie dostała aż 5 Fryderyków. Ta kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka większości swoich utworów, której albumy sprzedały się w łącznym nakładzie w ponad milionie egzemplarzy, w latach 90. była jedną z najbardziej popularnych i liczących się wokalistek w naszym kraju.

Na kolejne płyty Edyty czekaliśmy wyjątkowo długo. Album Renovatio z 2014 roku ukazał się po 14-letniej przerwie. Okazało się, że w tym czasie wokalistka cierpiała na depresję. A dodatkowo dołożyły się problemy z głosem. Najnowsza produkcja ukazała się w maju tego roku. Po sześciu latach przerwy, gwiazda wydała album zatytułowany Ten moment. Skąd pomysł na akurat taką nazwę?

Kiedy skończyliśmy pracę nad płytą, posłuchałam jej i poczułam, że dokonało się najważniejsze, że to jest „ten moment”. To było jak przejście przez właściwe drzwi, za którymi widziałam już tę łąkę, kwiaty i przestrzeń – mówiła Edyta w gazetce EMPiK-u.

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę. Wygląda jak Lady Gaga

Bartosiewicz nie tylko wydaje nowe piosenki, ale także aktywnie prowadzi konto na Instagramie. To tu jej fani mogą śledzić jej życie zawodowe oraz prywatne. Piosenkarka chętnie dzieli się swoimi metamorfozami. W czerwcu ścięła grzywkę, a następnie wycieniowała dość mocno ciemne włosy.

Dziś jednak przyszła zmiana, której nikt się nie spodziewał. Edyta postanowiła zaszaleć z fryzurą. Zmieniła nawet kolor włosów. Teraz można ją pomylić z Lady Gagą. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie, tyle wdzięku i seksapilu ma w sobie mało kto.

Żyj własnym życiem i daj żyć innym – napisała.

Pod postem fani rozpłynęli się nad nowym wyglądem gwiazdy. Jedna z fanek porównała ją nawet do Lady Gagi.

  • Piękna fotka i święta dewiza.
  • I to oko, ta kreska.
  • Świetna stylówka.
  • Jak Lady Gaga.
  • Fryzura sztos.

Też dostrzegacie podobieństwo do Lady Gagi?


Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz

Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Wenecji

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×