Wirtualna Polska

Edyta Bartosiewicz wróciła z nową piosenką i teledyskiem! Takiej muzycznej przemiany nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Edyta Bartosiewicz wróciła z nową piosenką i teledyskiem! Takiej muzycznej przemiany nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Edyta Bartosiewicz Cyrk nowa piosenka

Nowa piosenka Edyty Bartosiewicz właśnie trafiła do sieci. Utwór Cyrk zachwycił nie tylko jej wiernych fanów. W komentarzach na YouTube można przeczytać głównie słowa uznania.

Wirtualna Polska

W latach 90. Edyta Bartosiewicz uchodziła za jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Na jej koncerty przychodziły tłumy, płyty rozchodziły się jak na pniu, a każdy jej singiel urastał do rangi przeboju. Piosenki takie jak Ostatni czy Skłamałam do dziś plasują się w czołówce najczęściej odsłuchiwanych polskich hitów. Wystarczy spojrzeć na statystyki na YouTubie czy w portalach z muzyką cyfrową, w których liczbę odtworzeń należy liczyć w milionach. Gwiazda ma na swoim koncie osiem świetnych płyt, za które w sumie dostała aż 5 Fryderyków. Swój ostatni album wydała w 2014 roku. Teraz wraca z nową propozycją o elektronicznym brzmieniu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: “Czułam, że odchodzę”. Edyta Bartosiewicz walczyła o życie! Gwiazda była o krok od śmierci!

Nowa piosenka Edyty Bartosiewicz „Cyrk” już na YouTube

11 października na YouTube trafiła nowa piosenka Edyty Bartosiewicz zatytułowana Cyrk. Teledysk do singla zrealizował kabaret Hrabi. Nie wiadomo jednak, czy utwór promuje nowy album gwiazdy czy jest tylko jednorazowym projektem. Z pewnością wielu sympatyków talentu Edyty (a tych należy liczyć w milionach) z niecierpliwością wyczekuje jej kolejnej płyty, o której sama artystka niedawno napisała tak:

Pytacie o nową płytę. Trzeba będzie jeszcze trochę na nią poczekać, gdyż okazuje się wyjątkowo niesfornym „dzieckiem” – czytamy na Facebooku Bartosiewicz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Kayah wyciągnęła stare zdjęcie z Edytą Bartosiewicz. Imprezowały przy wannie pełnej szampana! To dopiero hit

Cyrk jest pierwszym utworem Edyty od roku, czyli od wydania Lovesong. W jednym z wywiadów gwiazda obiecała zaprezentować się publiczności z innej odsłony, co faktycznie zrobiła. Posłuchajcie, jak Bartosiewicz brzmi w elektrycznym wydaniu:

Edyta Bartosiewicz – Cyrk. Opinie internautów

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nowa piosenka Bartosiewicz została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy. W internecie pojawia się coraz więcej komentarzy świadczących o tym, że singiel Cyrk ma szansę stać się przebojem końcówki 2019 roku.

  • Nowe brzmienie, świeżość, zmiana, artyzm, alternatywa, nowoczesność, dobry tekst. Wiedziałem, że to nastąpi.
  • Fajnie, że Edyta wróciła, głos podobny do tego z płyty „Wodospady” i wcześniejszych, ale… Kiedy będzie płyta? Od premiery „Lovesong” minął już rok.
  • Od wczorajszego wieczoru i od bladego świtu nie mogę przestać słuchać.
  • Nowe brzmienie Edyty jest niesamowite. Tekst świetny, teledysk bardzo dobry. Czego chcieć więcej?
  • Wspaniali ludzie, wspaniały teledysk, wspaniała muzyka… Wszystko wspaniałe!
  • Świetny tekst i bardzo dobry numer. Brzmisz szorstko, brudno, super – piszą internauci.
Wirtualna Polska

Dyskografię Edyty Bartosiewicz zamyka płyta Love and More wydana w 2014 roku, zwierająca reedycję jej debiutanckiej płyty oraz nowe, niepublikowane wcześniej utwory. Ostatnim premierowym materiałem jest album Renovatio z 2013 roku, którym piosenkarka powróciła na rynek po 14 latach przerwy. Krążek pokrył się platyną, sprzedając się w liczbie ponad 30 tysięcy nośników.

Zobacz: 54-letnia Edyta Bartosiewicz pokazała się bez makijażu! Takiej cery pozazdroszczą jej najmłodsze gwiazdy 


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×