Edward Miszczak z romantycznym wyznaniem na ramówce TVN. Bardziej nie mógł zaskoczyć świeżo poślubionej Anny Cieślak

Edward Miszczak

Edward Miszczak przedstawił dzisiaj jesienną ramówkę stacji TVN. Podczas prezentacji nowego serialu Tajemnice Miłości pozwolił sobie na prywatne wyznanie. Jego żona na pewno zarumieniła się, słysząc te słowa.

Czwartkowe przedpołudnie upłynęło pod znakiem prezentacji nowej ramówki stacji TVN. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, które od lat współpracują z prywatnym nadawcą, ale także te, które w nowym sezonie zadebiutują na ekranie. Dyrektor programy TVN Edward Miszczak razem ze swoimi współpracownikami przygotował dla widzów niezwykle ciekawą ofertę. Na antenie nie zabraknie dobrze znanych hitów takich jak, chociażby MasterChef, czy Kuchenne Rewolucje. Pojawią się też uwielbiane seriale, które do tej pory cieszyły się niesłabnącą popularnością.

Na wydarzeniu, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, co czeka ich jesienią na ekranach, pojawili się między innymi: Małgorzata Socha, Dagmara Kaźmierska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Guzik, Olivier Janiak, Ola Kwaśniewska, Nikodem Rozbicki, Agnieszka Chylińska Magda Gessler, a także Julia Kamińska. Nie zabrakło też świeżo upieczonej żony Edwarda Miszczaka, czyli Anny Cieślak, która zachwyciła jesienną stylizacją.

Edward Miszczak wyznał miłość żonie podczas jesiennej ramówki TVN

Edward Miszczak w miniony weekend poślubił aktorkę Annę Cieślak. Zakochani powiedzieli sakramentalne tak w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Zakochanym w tym wyjątkowym dniu towarzyszyło aż 200 gości. Wszystko przebiegło bez zakłóceń, a z relacji weselników wiadomo, że zabawa była przednia. Anna Cieślak pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN, by w tym ważnym dniu towarzyszyć swojemu mężowi, który od lat jest dyrektorem programowym stacji.

Miszczak podczas prezentacji ramówki zapowiedział nowy format Tajemnice Miłości. Jest to codzienny serial, który będzie opowiadał o miłości, która nie zawsze jest idealna, ale potrafi przezwyciężyć wszelkie przygody. Przedstawiając nową propozycję dla widzów, dyrektor programowy TVN zdecydował się również na miłosne wyznanie.

Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła – wyznał Miszczak.

Trzeba przyznać, że trudno o romantyczniejsze wyznanie miłości. Widać, że świeżo upieczony mąż nie posiada się z radości.


Edward Miszczak - Jesienna ramówka TVN 2021

Edward Miszczak - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Cieślak - Jesienna ramówka TVN 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×