Ślub Miszczaka i Cieślak odbędzie się lada moment. Właśnie ujawniono datę. Para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak biorą ślub. Chociaż wydarzenie jest utrzymywane w tajemnicy, jeden z tabloidów ujawnił datę. Zdradził też, że para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą.

O tym, że Edward Miszczak Anna Cieślak są razem, mówiło się od dawna. Sami zainteresowani przez wiele tygodni nie odnosili się do tych spekulacji. Dyrektor programowy TVN pierwszy przerwał milczenie. W rozmowie z Newsweekiem potwierdził, że jego serce jest zajęte. Nie wskazał jednak nazwiska swojej partnerki:

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.

Dopiero po śmierci Bronisława Cieślaka, wuja Ani, Edward Miszczak skomentował swoją relację z aktorką. Przyznał, że stracili najwierniejszego kibica:

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.

Zakochani bardzo rzadko goszczą razem na branżowych imprezach. Jakiś czas temu zrobili jednak wyjątek. Miszczak z wielkim bukietem kwiatów pojawił się na premierze spektaklu Savannah Bay, w którym główną rolę zagrała jego partnerka. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Edward Miszczak i Anna Cieślak: ślub. Kiedy się odbędzie?

Niedawno portal Pudelek ujawnił, że Edward Miszczak i Anna Cieślak szykują się do ślubu. Według informacji, jakie udało się ustalić dziennikarzom, odbędzie się on w Krakowie. Para chce zadbać o to, by wydarzenie było jak najbardziej kameralne:

Uroczystość odbędzie się w sierpniu w Krakowie w Kolegiacie św. Anny. Edward i Anna chcą mieć jak najbardziej prywatną uroczystość. Wszyscy goście proszeni są o zachowanie absolutnej dyskrecji – powiedział informator Pudelka.

Super Express ujawnił nieco więcej szczegółów. Doniósł, że ślub Miszczaka i Cieślak odbędzie się między 20 a 22 sierpnia. Para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą, by zarezerwowali sobie właśnie te dwa dni. Zaproszenia trafiły już do wybranych osób, są one jednak bardzo tajemnicze:

Dostali zaproszenia, ale niewiele z nich wynika. Goście pary młodej zostali poinformowani, by rezerwowali termin między 20 a 22 sierpnia.

Tabloid przekazał, że o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie, zaproszeni dowiedzą się w ostatniej chwili.


Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Anna Cieślak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×