Ślub Miszczaka i Cieślak odbędzie się lada moment. Właśnie ujawniono datę. Para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak biorą ślub. Chociaż wydarzenie jest utrzymywane w tajemnicy, jeden z tabloidów ujawnił datę. Zdradził też, że para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą.

O tym, że Edward Miszczak Anna Cieślak są razem, mówiło się od dawna. Sami zainteresowani przez wiele tygodni nie odnosili się do tych spekulacji. Dyrektor programowy TVN pierwszy przerwał milczenie. W rozmowie z Newsweekiem potwierdził, że jego serce jest zajęte. Nie wskazał jednak nazwiska swojej partnerki:

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.

Dopiero po śmierci Bronisława Cieślaka, wuja Ani, Edward Miszczak skomentował swoją relację z aktorką. Przyznał, że stracili najwierniejszego kibica:

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.

Zakochani bardzo rzadko goszczą razem na branżowych imprezach. Jakiś czas temu zrobili jednak wyjątek. Miszczak z wielkim bukietem kwiatów pojawił się na premierze spektaklu Savannah Bay, w którym główną rolę zagrała jego partnerka. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Edward Miszczak i Anna Cieślak: ślub. Kiedy się odbędzie?

Niedawno portal Pudelek ujawnił, że Edward Miszczak i Anna Cieślak szykują się do ślubu. Według informacji, jakie udało się ustalić dziennikarzom, odbędzie się on w Krakowie. Para chce zadbać o to, by wydarzenie było jak najbardziej kameralne:

Uroczystość odbędzie się w sierpniu w Krakowie w Kolegiacie św. Anny. Edward i Anna chcą mieć jak najbardziej prywatną uroczystość. Wszyscy goście proszeni są o zachowanie absolutnej dyskrecji – powiedział informator Pudelka.

Super Express ujawnił nieco więcej szczegółów. Doniósł, że ślub Miszczaka i Cieślak odbędzie się między 20 a 22 sierpnia. Para zwróciła się do gości ze szczególną prośbą, by zarezerwowali sobie właśnie te dwa dni. Zaproszenia trafiły już do wybranych osób, są one jednak bardzo tajemnicze:

Dostali zaproszenia, ale niewiele z nich wynika. Goście pary młodej zostali poinformowani, by rezerwowali termin między 20 a 22 sierpnia.

Tabloid przekazał, że o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie, zaproszeni dowiedzą się w ostatniej chwili.


Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Edward Miszczak na premierze spektaklu Anny Cieślak

Anna Cieślak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Cieślak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×