Szukaj

Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

Zdjęcie (1) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[1/13] Edward Hulewicz odebrał wyróżnienie od prezydenta w sportowych butach

Zdjęcie (2) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[2/13] Edward Hulewicz odebrał wyróżnienie od prezydenta w sportowych butach

Zdjęcie (3) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[3/13] Edward Hulewicz odebrał wyróżnienie od prezydenta w sportowych butach

Zdjęcie (4) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[4/13] Agata Duda i Andrzej Duda - Szlachetna Paczka 2017

Zdjęcie (5) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[5/13] Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2017

Zdjęcie (6) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[6/13] Agata i Andrzej Duda pożegnali Kate i Williama

Zdjęcie (7) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[7/13] Edyta Górniak odbiera medal Gloria Artis w sukience z kołnierzykiem

Zdjęcie (8) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[8/13] Justyna Steczkowska z medalem Gloria Artis 2015

Zdjęcie (9) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[9/13] Artur Andrus z medalem Gloria Artis 2015

Zdjęcie (10) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[10/13] Edyta Bartosiewicz i Justyna Steczkowska z medalami Gloria Artis 2015

Zdjęcie (11) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[11/13] Stylizacja Agnieszki Chylińskiej podczas wręczenia medalu Gloria Artis 2015

Zdjęcie (12) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[12/13] Stylizacja Agnieszki Chylińskiej podczas wręczenia medalu Gloria Artis 2015

Zdjęcie (13) Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

[13/13] Artur Rojek - Gloria Artis 2015

Dodaj komentarz

  • Julka pisze:

    Ubrał się jak chciał. Stracił gust bo garnitur, biała koszula, muszka i buty sportowe nie świadczą o prezydencie tylko o Panu Hulewiczu. Manifestacja tylko nie wiadomo czego.

×