Ed Sheeran został ojcem! Pokazał urocze zdjęcie i zdradził płeć dziecka. Fani ruszyli z gratulacjami

Ed Sheeran został ojcem

Ed Sheeran został ojcem

Ed Sheeran po raz drugi został ojcem. Wokalista zaskoczył fanów radosną nowiną. Opublikował też na Instagramie urocze zdjęcie i zdradził płeć dziecka. 

Ed Sheeran to brytyjski wokalistka, który podbił serca słuchaczy na całym świecie. Każda z jego kolejnych piosenek staje się wielkim hitem, a na koncerty przyciągają tłumy. Bilety na jego występy wyprzedają się wręcz błyskawicznie. Urzekł fanów swoją muzykalnością i niepowtarzalnym głosem. Chociaż zyskał międzynarodową sławę, to bardzo konsekwentnie strzeże prywatności. Niewiele wiadomo o jego ukochanej żonie, czy tym, jak wygląda ich codzienne życie.

Sheeran pojawia się w programach telewizyjnych, udziela wywiadów, bywa na czerwonych dywanach, ale życie rodzinne nie jest tematem, który chce poruszać w mediach. Wiadomo jednak, że z Cherry Seaborn jest bardzo szczęśliwy. Zakochani o swoim ślubie poinformowali dopiero po fakcie. Tak samo było też w przypadku, gdy po raz pierwszy zostali rodzicami.

Ed Sheeran po raz drugi został ojcem. Zdradził płeć dziecka

Ed Sheeran i jego żona pierwszego dziecka doczekali się w 2020 roku. Poprzednia ciąża jego ukochanej była owiana tajemnicą. Chociaż kolorowa prasa informowała o tym, że rodzina piosenkarza się powiększy, on nie komentował tych doniesień. Dopiero gdy jego córeczka Lyra Antarctica Seaborn Sheeran przyszła na świat, potwierdził tę informację na Instagramie.

Podobnie jest także teraz gdy małżonkowie doczekali się kolejnego dziecka. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów muzyk zdradził w social mediach, że znowu został ojcem. Podobnie jak w przypadku pierwszej córki opublikował w sieci zdjęcie dziecięcych skarpetek. Wiadomo, że urodziła się jego druga córka, ale tym razem nie zdradził jej imienia.

Chcę wam wszystkim powiedzieć, że mamy kolejną piękną córeczkę. Oboje jesteśmy w niej tak zakochani jak stąd do księżyca. Jesteśmy czteroosobową rodziną – napisał.

Pod postem w kilka chwil zalała świeżo upieczonych rodziców prawdziwa lawina gratulacji z dosłownie całego świata. My również się do nich przyłączamy.


Ed Sheeran został ojcem po raz drugi

Ed Sheeran został ojcem po raz drugi

Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku

Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku

Ed Sheeran i Cherry Seaborn gwiazdami nowego teledysku

Ed Sheeran i Cherry Seaborn gwiazdami nowego teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×