Szukaj

Ed Sheeran w budce z wegańskim fast foodem? Klienci przecierali oczy z niedowierzania. Nagranie podbija sieć

Ed Sheeran rozdający darmowe wegańskie jedzenie z dziwacznego food tracka na ulicach Londynu... To może wydawać się na pierwszy rzut oka nierealistyczne, ale jednak miało to miejsce i wszyscy dali się nabrać na chwyt marketingowy firmy THIS.
Ed Sheeran w wegańskim fastfoodzie

Ed Sheeran w wegańskim fastfoodzie

Ed Sheeran, uwielbiany przez wszystkich, autor takich hitów jak Perfect czy Shape of you od dawna angażuje się w różnego rodzaju akcje oraz bierze udział w imprezach. Fani poza muzyką cenią go właśnie za normalność i za to, że muzyk nie gwiazdorzy.

Ostatnio okazało się, że gwiazdor przyjaźni się również z księciem Harrym i Meghan Markle. Wraz z księciem Sussex muzyk wziął udział we wspólnym projekcie na rzecz zdrowie psychicznego. Tym razem gwiazdor miał zaangażować się w promocję zdrowego jedzenia…

Ed Sheeran rozdaje jedzenie? Wszyscy dali się nabrać

Firma THIS zorganizowała niedzielę promocyjną w jednym z londyńskich centrów handlowych, gdzie rozdawano nuggetsy zrobione na bazie roślin, aby zaoferować klientom alternatywę dla mięsa. Zainteresowanie akcją gwałtownie wzrosło, kiedy to zapowiedziano, że jedzenie będzie rozdawał słynny muzyk.

Mężczyzna, który został przedstawiony jako Ed Sheeran, to znany sobowtór artysty, który właściwie oszukał wszystkich uczestników eksperymentu.

Fałszywy Ed Sheeran miał być sztuczką, którą firma wykorzystała, aby przekonać Brytyjczyków do swoich wegańskich przekąsek, które mają oferować wspaniały smak prawdziwego mięsa. Aby wszystko wyglądało jeszcze bardziej przekonująco, obok sobowtóra Eda, stał nawet wynajęty ochroniarz! Z relacji organizatorów wynika, że garstka klientów prawie zemdlała, gdy pseudo Sheeran podawał im jedzenie, a niektórzy nawet rozmawiali o jego muzyce. Mężczyzna tylko się uśmiechnął i uprzejmie skinął głową.

Mancunian Ty, bo tak naprawdę nazywa się sobowtór muzyka, już wcześniej brał udział w podobnych imprezach, wcielając się w rolę znanego rudzielca.

Ciekawe co na to prawdziwy Ed?

Zobacz: Ed Sheeran z żoną zagrali razem w teledysku! Nie brakuje scen w łóżku


Ed Sheeran w wegańskim fastfoodzie

Ed Sheeran w wegańskim fastfoodzie

Ed Sheeran zwiedził zamek w miejscowości Sucha

Ed Sheeran zwiedził zamek w miejscowości Sucha

Ed Sheeran w teledysku Cross Me ma długie włosy

Ed Sheeran w teledysku Cross Me ma długie włosy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×