Szukaj

Ed Sheeran się żeni… po raz drugi! Wyciekły szczegóły. Co na to Cherry Seaborn?

Ed Sheeran żona

Ed Sheeran żona

Ed Sheeran poślubił Cherry Seaborn w tajemnicy. Teraz postanowił zrobić drugą imprezę, huczny bal, na który zaprosił znajomych z show biznesu. Zobaczcie, co szykuje dla gości.

Ed Sheeran w tajemnicy wziął ślub. Pobrał się z Cherry Seaborn. To jego koleżanka z czasów szkolnych. Sheeran i Seaborn znają się już od wielu lat i w przeszłości byli już parą. Tamte szkolny związek zakończyły się rozstaniem, ale po pewnym czasie zrozumieli, że jednak chcą być ze sobą. Ponownie związali się trzy lata temu, a potem pobrali w tajemnicy.

Zobacz: Skromny ślub i wesele z celebrytami! Ed Sheeran pobrał się i zaskoczył wszystkich! Wyciekły szczegóły ceremonii

Drugi ślub Eda Sheerana

Drugi ślub Eda Sheerana i Cherry Seaborn odbędzie się na terenie posiadłości Henham Park w Suffolk na wschodzie Anglii. Miejsce ceremonii już od paru dni jest ogrodzone i strzeżone przez armię ochroniarzy. Stanie tam gigantyczny namiot cyrkowy. Tym razem impreza będzie bardziej huczna. Na liście zaproszonych gości znalazły się takie gwiazdy, jak Jennifer Aniston, Elton John i księżniczka Eugenia.

Po hucznym ślubie Ed Sheeran będzie mógł w końcu odpocząć po wyczerpującej trasie koncertowej i spędzić sporo czasu ze swoją ukochaną. Pod koniec sierpnia, podczas swojego ostatniego koncertu z trasy promującej album Divide w Ipswich, artysta wyznał, że robi sobie co najmniej półtoraroczną przerwę od muzyki.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś szykuje się do ślubu? A jednak coś jest na rzeczy!

Kim jest żona Eda Sheerana?

Cherry Seaborn urodziła się 6 maja 1992 roku w angielskiej wsi Falkenham w hrabstwie Suffolk. Uwielbia podróże i sport, jest fanką piłki nożnej. Lubi zarówno grać, jak i kibicować. Jest to wspólna pasja jej i piosenkarza. Po szkole średniej dziewczyna wyjechała na studia do USA. Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Duke’a w Karolinie Północnej.

Zobacz: Sheeran w wielkiej tajemnicy przyjechał do Polski na wakacje! Wiadomo, gdzie się ukrył!


Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Ed Sheeran i Cherry Seaborn

Ed Sheeran i Cherry Seaborn

Cherry i Ed Sheeran

Cherry i Ed Sheeran

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×