Ed Sheeran ogłosił przerwę w karierze! Czyżby brzuch jego żony się zaokrąglał?

Ed Sheeran żona

Ed Sheeran żona

Ed Sheeran robi sobie przerwę od muzyki. Teraz chce skupić się na rodzinie i poświęcić jak najwięcej czasu swojej świeżo poślubionej małżonce. Czy para planuje dziecko? W końcu przez ostatnie 18 miesięcy jego żona widziała go głównie na Instagramie i za pośrednictwem wideorozmów…

Ed Sheeran, to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Jego największe hity to m.in Shape of you czy I don`t care. Współpracował z takimi gwiazdami jak Justin Bieber czy Dj Khaled. Jego ostatnia trasa koncertowa pobiła rekord występów scenicznych, których było aż 250 w 46 krajach – w tym dwa w Warszawie. Była to też najbardziej dochodowa trasa w jego karierze.

Po dwóch latach spędzonych na walizkach, słynny Brytyjczyk ma zamiar zrobić sobie przerwę i spędzić czas z rodziną.

Zobacz: Ed Sheeran w wielkiej tajemnicy przyjechał do Polski na wakacje! Wiadomo, gdzie się ukrył!

View this post on Instagram

9 million people, 893 days, 46 countries, 175 cities, 260 shows, 268 touring crew, 193265 miles travelled, 2 broken arms, 3 marriages, 4 babies. What a wild ride this Divide tour has been. The whole process of writing the album starting in 2015, then recording it in 2016, promoting it, setting out on the road to play it for all of you guys. It’s so weird to put it to bed and move on. Thank you to everyone involved in this whole Divide process, all the people who helped make the album, all the people who helped promote the album, all the fans who listened and came to watch, this wouldn’t be possible without you. Most of all I want to thank my fantastic touring team, who have given up their lives for 2 and a half years to help me achieve my dreams. Thank you for all of your hard work and constant friendship. The Divide tour – 2017 -2019. Officially the biggest tour of all time, so weird to say that, and we survived it !

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Ed Sheeran i Cherry Seaborn planują dziecko

W rozmowie z The Sun artysta potwierdził, że czas odpocząć od muzyki i zająć bliskimi. Twórca jednej z najczęściej odsłuchiwanych piosenek na YouTubie – Shape of You (prawie 5 miliardów wyświetleń) chce teraz skupić się na swojej ukochanej żonie Cherry Seaborn, którą poślubił w tajemnicy przed mediami, w grudniu 2018 roku.

Jest w tym coś bardzo słodko gorzkiego. Uwielbiam, że jesteście tutaj w Ipswich. To mój ostatni koncert prawdopodobnie od 18 miesięcy – donosi dziennik.

Brytyjskie media już spekulują o drugim dnie całej sytuacji. Ponoć Ed i jego żona planują dziecko! Pojawiły się nawet spekulacje, że Cherry już jest w ciąży!

Bardzo chcieliby jeszcze w tym roku ogłosić radosną nowinę – twierdzi Express.

Na zdjęciach z lipca na próżno jednak szukać ciążowych krągłości u żony Eda. Pod prześwitującą bluzką doskonale widać jej płaski brzuch.

Cherry Seaborn – żona Eda Sheerana

Cherry Seaborn – żona Eda Sheerana

Wystawa zdjęć Eda Sheerana

Fani Eda nie będą się nudzić, gdy artysta zrobi sobie przerwę od występów. W jego rodzinnym mieście Ipswich będą mogli oglądać wystawę zdjęć wyciągniętych z domowego albumu uwielbianego rudzielca:

Mój tata odkrył mnóstwo zdjęć ze wczesnych lat mojego dzieciństwa, pożyczyłem też mnóstwo rzeczy na wystawę, która potrwa 9 miesięcy w Chrischurch Mansion w Ipswich od 20 sierpnia do wiosny 2020 roku – napisał na swoim Instagramie.

Nie możemy doczekać się dobrej nowiny!

Zobacz: Ed Sheeran pochwalił się ślubem! Kim jest jego tajemnicza i piękna żona? Poznajcie Cherry Seaborn


Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Ed Sheeran i Cherry Seaborn

Ed Sheeran i Cherry Seaborn

Cherry i Ed Sheeran

Cherry i Ed Sheeran

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×