Ed Sheeran świętował 30. urodziny. Po raz pierwszy spędził je z córką. Opublikował wyjątkowy wpis

Ed Sheeran

Ed Sheeran

Ed Sheeran na Instagramie uczcił 30. urodziny. Z tej okazji opublikował wyjątkowe zdjęcie. Takie widoki to rzadkość na jego profilu.

Ed Sheeran stara się chronić życie prywatne. Chociaż prowadzi konto na Instagramie, skupia się na zawodowych wyzwaniach, a gdy udziela wywiadów to nie wypowiada się o swoich bliskich.

Gdy tabloidy zaczęły spekulować, że piosenkarz spotyka się z Cherry Seaborn, sam zainteresowany milczał na ten temat. Bardzo długo nie wypowiadał się też na temat ślubu. Tabloidy donosiły, że ceremonia odbyła się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia 2019 roku. Ed i Cherry zdementowali tę informację w pięknym stylu. W jednym z teledysków muzyka pojawia się informacja, że pobrali się kilka miesięcy wcześniej, w styczniu.

W 2020 roku rodzina piosenkarza się powiększyła. Muzyk i jego żona doczekali się córeczki, którą nazwali Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. 

Zobacz: Sheeran został ojcem! Na Instagramie opublikował urocze zdjęcie i zdradził imię dziecka

Ed Sheeran świętuje 30. urodziny

Chociaż Sheeran nie jest zbyt wylewny w informowaniu o swojej codzienności, w środę zrobił wyjątek. Autor piosenki Shape of You na Instagramie podzielił się wyjątkowym zdjęciem. Pokazał tort urodzinowy, a także zdjęcie z dzieciństwa, które prawdopodobnie zostało zrobione podczas balu przebierańców. Muzyk miał na sobie strój pirata.

Ed Sheeran w opisie podziękował za życzenia, wiadomości i inne przejawy serdeczności. Podkreślał, że czuje się szczęśliwy. Zażartował, że ma na sobie taki sam strój, jak przed laty. Pokazał też, jaki tort zamierza zjeść z żoną i córką. Po raz pierwszy urodziny świętowali w takim gronie:

30. urodziny. Dziękuję za wszystkie wasze wspaniałe wiadomości, czuję się bardzo kochany. Obecnie jestem ubrany w taki sam strój, jak w dniu moich 3. urodzin. A teraz zamierzam zjeść Colina, piracką gąsienicę, biedaczek.

Post rozbawił internautów, którzy w komentarzach składali życzenia:

  • Byłeś uroczym dzieckiem, jesteś uroczym mężczyzną. Wszystkiego najlepszego!
  • Sto lat, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia.
  • Kocham Twoje wpisy. Są świetnie. Sto lat i spełnienia marzeń.

Wśród wpisów nie brakowało też pytań o kolejną płytę. Muzyk na nie jednak nie zareagował.


Ed Sheeran świętował 30. urodziny

Ed Sheeran świętował 30. urodziny

Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku

Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku

Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Ed Sheeran i Cherry Seaborn w podróży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×