Annę Lewandowską, Sarę Boruc czy Marinę znają wszyscy, a my prezentujemy partnerki innych polskich piłkarzy na EURO 2016

Dziewczyny, narzeczone i żony polskich piłkarzy na EURO 2016

Dziewczyny, narzeczone i żony polskich piłkarzy na EURO 2016

Nieznane dziewczyny polskich piłkarzy na EURO 2016

EURO 2016 rozpocznie się już za niespełna dwa miesiące. 10 czerwca 2016 roku na murawę wybiegną pierwsze dwa zespoły. Będą to Francja i Rumunia. Na stadionie St. Denis zasiądzie komplet publiczności. Podobnie rzecz będzie miała miejsce w przypadku innych spotkań.

Nasi piłkarze już powoli przygotowują się do swoich spotkań. Przypomnijmy, że Polska zagra w grupie C z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą. Wciąż nie wiadomo jest, w jakim składzie pojedzie nasza kadra. Tej tajemnicy pilnie strzeże selekcjoner Adam Nawałka. Bukmacherzy jednak pokazali już, kto ich zdaniem jest faworytem do tego, aby stanąć między słupkami w pierwszym meczu Polaków z Irlandią Północną.

Zobacz: Szanse Polski na EURO 2016: Jak oceniają nas bukmacherzy? Kto zostanie królem strzelców? 

Wśród kibiców zagrzewających Polaków do walki pojawią się też z pewnością ich piękne drugie połówki. O ile wszystkim znana jest już Anna Lewandowska, Sara Boruc, Marina Łuczenko czy Celia Jaunat, o tyle nie do końca wiemy, kto będzie wspierał innych kadrowiczów. Ich partnerki bowiem nie pokazują się w mediach. Wycofały się z życia publicznego i spokojnie rozwijają swoje kariery. Tak jest w przypadku chociażby Agaty Błaszczykowskiej, żony Kuby Błaszczykowskiego czy Ewy Piszczek, żony jednego z najlepszych obrońców w kraju Łukasza Piszczka.

Jeśli chcecie poznać partnerki innych kadrowiczów, którzy być może pojawią się na EURO 2016, zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz: Anna Lewandowska znowu zmieniła fryzurę. Tym razem metamorfoza jest naprawdę duża


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×