Szukaj

Dziewczyna Piotra Żyły ogłosiła w sieci ślub. Zaprosiła wszystkich. „Nie mamy miejsca i daty, będzie się działo!”

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Ukochana Piotra Żyły nagrała wideo na Instagramie. Mówi w nim o ślubie. Zaprosiła wszystkich i zapowiada, że będzie się działo. Zobaczcie.

Piotr Żyła chętnie wypowiada się w sprawach sportowych, często sobie dowcipkuje na temat skoków narciarskich, jednak bardzo oszczędnie komentuje życie prywatne. Tabloidy już od dawna donoszą, że skoczek spotyka się z aktorką Marceliną Ziętek. Pomimo że sami zainteresowani jeszcze tego nie potwierdzili, na temat ich związku pojawiły się kolejne informacje.

Party donosi, że zakochani zamieszkali razem. Wybrali piękne miejsce, dom w Ustroniu, który kupił skoczek. Plotkuje się, że to dopiero początek zmian w ich życiu. Ponoć wkrótce zdecydują się na ślub:

Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub – podaje dwutygodnik.

Już niejednokrotnie pojawiały się także doniesienia o rychłym ślubie pary. Żadne z nich jednak niczego jeszcze nie potwierdziło.

Dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek, zaprasza wszystkich na ślub

Marcelina Ziętek to początkująca aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli w serialach TVN dla młodzieży: Szkoła oraz 19+. Chwali się także zdobyciem tytułu Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Ostatnio jest o niej głośno za sprawą związku ze znakomitym polskim skoczkiem Piotrem Żyłą. Długo ukrywali związek, ale już nie ma wątpliwości, że są parą.

Ostatnio pojawiło się sporo plotek, że Piotr Żyła i aktorka planują się pobrać. Tego, czy rzeczywiście tak jest, nie wiadomo. Marcelina Ziętek właśnie opublikowała wideo i zaprosiła wszystkich na ślub.

Nie chodzi jednak o nią i skoczka. Ślub bierze Kaja, postać, którą Ziętek gra w serialu 19+. Zdradza, że jej bohaterka idzie na żywioł i nie zna miejsca i daty ślubu, ale sezon zapowiada się ciekawie.

Zapraszam Was bardzo serdecznie na nowy sezon „19+” W imieniu Kai oczywiście wszyscy jesteście zaproszeni również na ślub – napisała w komentarzu do wideo.

Fani Marceliny już nie mogą się doczekać nowych odcinków produkcji. Może wzmianka o ślubie bohaterki, którą gra Ziętek, da do myślenia Piotrkowi Żyle?


Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×