Mikołaj z „Top Model” idzie przez program jak burza. Jego dziewczyna jest światowej sławy modelką. Nieźle go wyszkoliła

Mikołaj w Top Model radzi sobie doskonale od pierwszego odcinka. Nic dziwnego, ponieważ dokładnie wiedział, jak wygląda praca modela. Jego dziewczyna od kilku lat działa w branży i ma za sobą współpracę z największymi markami. Kim jest Michalina?

Top Model to program, który cieszy się ogromną sympatią widzów. Od samego początku gromadzi przed telewizorami sporą liczbę widzów, którzy z zaciekawieniem najpierw oglądają castingi, a później przyglądają się kolejnym uczestnikom, którzy mieli szansę znaleźć się w domu modeli i modelek. Bohaterowie każdej serii mieszkają ze sobą przez kilka tygodni i w tym czasie biorą udział w rozmaitych zadaniach, które sprawdzają ich predyspozycje do zawodu.

Emitowana obecnie 10. edycja programu wzbudza mnóstwo emocji, które towarzyszą widzom i bohaterom modowego show od pierwszego odcinka. W ostatnim z nich 6 osób, które pozostały w programie wyleciały na Fashion Week do Pragi. Tam rywalizowali ze sobą, by wziąć udział w pokazach. Ich pierwszym zadaniem było jednak wzięcie udziału w sesji zdjęciowej. Aspirujący modele dzięki wskazówkom sami musieli odnaleźć czekającego na nich fotografa.

Mikołaj z Top Model ma wsparcie w dziewczynie. To znana modelka

W środowym odcinku rywalizowali ze sobą Weronika, Nicole, Dominika, Julia, Kacper oraz Mikołaj. Z programu odpadła Weronika Zoń, czyli zdobywczyni Złotego Biletu. Show miał opuścić też Kacper, ale Michał Piróg korzystając ze swojego przywileju, przywrócił go. Najlepiej poradził sobie Mikołaj, który dostał się na obydwa męskie pokazy na Fashion Weeku. Od samego początku programu zresztą radzi sobie doskonale i zbiera komplementy od jury.

Okazuje się, że może on liczyć na spore wsparcie. Jego dziewczyną Michelle Gutknecht, czyli polska modelka, która odnosi spore zagraniczne sukcesy. Ukochana towarzyszyła chłopakowi podczas castingów. Ona sama mając 13 lat trafiła do modelingu. Wszystko było dziełem przypadku. W centrum handlowym zaczepiła ją agentka, o czym powiedziała w 2017 roku w DDTVN. Wspaniale wykorzystała tę szansę i wieku 16 lat była jedyną polską modelką, której na pokazach Fashion Week udało się wyjść ponad 30 razy.

Michalina, bo tak naprawdę ma na imię obecnie ma 21 lat, a na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak: Chanel, Valentino, Dolce&Gabbana czy Balmain. Pojawiała się też na okładkach najbardziej poczytnych magazynów. Mogli ją poznać czytelnicy The Sunday Times i Style.

Michalina nie może narzekać na brak pracy. Modelka współpracuje z agencjami z całego świata. Otrzymuje oferty między innymi z Mediolanu, Nowego Jorku, Tokio, czy Paryża. Razem z Mikołajem mieszkają w Warszawie. Myślicie, że chłopak wygra program i razem z ukochaną będą podbijać świat mody? Biorąc pod uwagę, to jak sobie radzi, jest to całkiem realne.


Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Mikołaj Krawiecki z Top Model z dziewczyną Michaliną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×