Dziewczyna Jakuba Rzeźniczka o ślubie i dzieciach. Paulina zdradziła ich plany na przyszłość. Zapowiada się romantycznie

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak jest szczęśliwie zakochany. Dziewczyna piłkarza odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, co z ich ślubem. Wiadomo też, czy planują mieć dzieci. 

Jakub Rzeźniczak nieco ponad trzy miesiące temu pożegnał swojego synka. Oliwier był owocem jego związku z Magdaleną Stępień. Piłkarz i modelka rozstali się, zanim jeszcze chłopiec przyszedł na świat. Gdy dziecko miało zaledwie pół roku, podczas rutynowych badań zdiagnozowano u niego nowotwór. W tym momencie rozpoczęła się heroiczna walka o jego życie. Niestety pomimo wysiłków rodziców i lekarzy nie udało się go uratować.

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisali w sieci zrozpaczeni rodzice.

Jakub niedawno wspominał synka w sieci. Trzy miesiące po tym, jak odszedł napisał o jego ostatnich chwilach.

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem.

Dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka o ślubie i dzieciach

Jakub jeszcze zanim doczekał się syna, związał się z Pauliną Nowicką. Zakochani chętnie celebrują swoją miłość w sieci i wrzucają tam sporą ilość wspólnych zdjęć i nagrań. Piłkarz chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jego codzienność u boku ukochanej, przez co wiele razy spotkał się z krytyką. Zwłaszcza po tym, jak zmarł jego synek.

Dodając wpis, w którym wspominał Oliwiera zaznaczył, że podobnie jak chłopiec stara się z uśmiechem iść przez życie i to jego sposób na to, by wrócić do normalności po tej wielkiej tragedii.

Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu…

W wywiadach o nowym związku Kuba mówił do tej pory niewiele. Nieco więcej tajemnic zdradziła w sieci jego dziewczyna. Paulina zdecydowała się na okienko pytań, gdzie pojawiły się głównie kwestie związane z przyszłością pary. Dodano między innymi pytanie o ślub. W odpowiedzi ukochana piłkarza opublikowała ich wspólne zdjęcie i emotikonki oznaczające parę młodą. Wiadomo, że już kilka miesięcy temu Jakub oświadczył się swojej partnerce.

Internauci byli też ciekawi tego, czy Nowicka chciałaby mieć dzieci. Padła krótka, twierdząca odpowiedź: tak. Wygląda na to, że zakochani na poważnie planują wspólną przyszłość.

Pojawiły się też pytania dotyczące Oliwiera. Paulina zdradziła, że nie było jej dane poznać syna swojego narzeczonego, ale wspólnie odwiedzili jego grób. Więcej pytań i odpowiedzi zobaczycie w naszej galerii.


Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×