Łzy na Eurowizji 2015! Amerykański krytyk muzyczny popłakał się podczas występu Polski: „Oczy zachodzą mi łzami. Ta piosenka to…”

Wózek Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

Wózek Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

Zagraniczny dziennikarz płakał podczas występu Polski

Monika Kuszyńska przed wyjazdem do Wiednia na Eurowizję 2015 podkreślała, że jej piosenka to nie jest tylko utwór na konkurs, ale niesie on pewne przesłanie, które ma być siłą i wsparciem dla osób zmagających się z trudami życia codziennego. Autentyczność przekazu podczas występu Polski w drugim półfinale Eurowizji 2015 doceniła Europa i Australia, która przyznała Monice Kuszyńskiej awans do sobotniego wielkiego finału. Sukces polskiej reprezentantki na Eurowizji 2015 obejrzało więcej Polaków niż ubiegłoroczny triumf Donatana i Cleo.

Zobacz: Bardzo wysoka oglądalność Eurowizji 2015 z Moniką Kuszyńską

Podczas wczorajszej konferencji prasowej dziennikarz i krytyk muzyczny ze Stanów Zjednoczonych, David Thielen, opowiedział jak bardzo wzruszyła go piosenka In The Name Of Love. Kiedy na ekranach wyświetlono sceny z czasów, gdy Monika Kuszyńska pewnym krokiem stąpała po scenie, amerykański dziennikarz muzyczny rozpłakał się.

Płakałem mniej więcej od połowy piosenki. Rozpłakałem się jak dziecko. Monika istniała poza tym wózkiem. To nie było jedno z tych negatywnych przesłań, że życie jest trudne, a Monika jest przykuta do wózka inwalidzkiego. Znowu zaczynam płakać, oczy zachodzą mi łzami. Ta piosenka to coś pięknego, bo po jej wysłuchaniu masz wrażenie, że w życiu wszystko jest możliwe – powiedział David Thielen w rozmowie z Onet.pl

To piękne, że polska piosenka na Eurowizję 2015 potrafi wzbudzić tak wiele pozytywnych emocji. Gratulacje dla Moniki Kuszyńskiej.

Zobacz: Cały występ Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

David Thielen płakał podczas występu Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

David Thielen płakał podczas występu Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015 (screen z Onet.pl)

Eurowizja 2015 Polska - szanse Moniki Kuszyńskiej, czy awansowała do finału, która Polska wystąpi w półfinale

Eurowizja 2015 Polska – szanse Moniki Kuszyńskiej, czy awansowała do finału, która Polska wystąpi w półfinale


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×