Adele nagle przerwała wywiad. Zachowanie dziennikarza oburzyło gwiazdę. Skończyło się nieprzyjemnie

Adele

Adele

Gdy Adele ogłosiła powrót na scenę, media zaczęły zabiegać o możliwość przeprowadzenia z nią wywiadu. Nie wszyscy docenili ten zaszczyt. Matt Doran z Weekend Sunrise obraził ją w trakcie nagrań. Wiadomo, jak zareagowała gwiazda oraz jakie konsekwencje poniósł dziennikarz.

Adele jest światowej sławy wokalistką, która już przed laty odniosła ogromny sukces. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali jej kolejnych płyt. Ostatni album ukazał się w 2016 roku, a potem gwiazda postanowiła zrobić sobie kilkuletnią przerwę. W tym momencie miała już ugruntowaną pozycję w show-biznesie i bez obaw mogła pozwolić sobie na podjęcie tak radykalnej decyzji.

Fani z niecierpliwością wyczekiwali jej wielkiego powrotu na scenę i z pewnością się nie zawiedli. Kilka tygodni temu artystka udostępniła swoją najnowszą piosenkę i teledysk Easy on me, która promowała płytę pt. 30. Adele ma za sobą trudny czas, o którym postanowiła opowiedzieć w poszczególnych utworach znajdujących się na krążku. Jeszcze przed jego premierą, która miała miejsce 19 listopada, podkreśliła, że zależy jej na tym, aby utwory były słuchane w kolejności, w jakiej znalazły się na płycie. Z tego też powodu zwróciła się z prośbą do Spotify o wprowadzenie istotnych zmian w aplikacji.

Dziennikarz obraził Adele podczas wywiadu. Co powiedział?

Wokalistka cieszy się nie tylko ogromną popularnością wśród fanów, ale i mediów. Tabloidy oraz stacje telewizyjne robią co w swojej mocy, by przedstawić czytelnikom materiały z jej udziałem. W pierwszej kolejności Adele zdecydowała się porozmawiać z Oprah Winfrey, w rozmowie, z którą otworzyła się na temat swojego życia prywatnego.

Do grona szczęśliwców, którzy mieli okazję przeprowadzić wywiad z wokalistką ostatnio dołączyła australijska śniadaniówka Weekend Sunrise. Stacja w krótkim czasie podjęła decyzję, że jedyną kompetentną osobą do przeprowadzenia wywiadu jest Matt Doran, który w tym celu poleciał do Londynu.

Jak donosi Daily Mail artystka wściekła się, ponieważ dziennikarz w trakcie trwającej kilkadziesiąt minut rozmowy ani razu nie zapytał o jej najnowszą płytę. Ostatecznie Adele postanowiła przejąć inicjatywę i zapytać go, co o niej sądzi. Okazało się, że podszedł do tego zadania bardzo lekceważąco i już na wstępie przyznał, że nie zapoznał się z materiałem nagranym na krążku. To rozzłościło gwiazdę.

Doran rzekomo stwierdził, że nie słuchał płyty. Mówi się, że obrażona Adele zakończyła wywiad, chociaż inne źródła twierdzą, że stało się to jeszcze zanim skonfrontowała się z dziennikarzem. Chociaż rozmowa została nagrana, wytwórnia Sony, do której należy Adele, podobno odmówiła telewizji Seven Network prawa do emisji jakiejkolwiek jej części – czytamy na stronie Daily Mail.

Na jaw wyszło, że Weekend Sunrise wykupiło wcześniej prawo do wyemitowania na swojej antenie wywiadu Adele z Oprah Winfrey oraz koncertu One Night Only za ok. milion dolarów. Nie trudno domyślić się, jak zareagowała stacja na komunikat wytwórni. Matt niezwłocznie został zdjęty z anteny na dwa tygodnie. Trzeba przyznać, że to niewielka kara, jak za tak haniebne zachowanie.


Adele na imprezie promującej płytę(1)

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele i Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×