Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2022: Lara Gessler, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak… [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzień Ojca 2022

Dzień Ojca 2022

Lara Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Włodarczyk, Marcin Hakiel... Gwiazdy chwalą się obchodami Dnia Ojca. Kto uczcił święto na Instagramie?

Dzień Ojca to jedno z najważniejszych rodzinnych świąt w Polsce. Przypada dokładnie 23 czerwca w przeciwieństwie na przykład do Wielkiej Brytanii, gdzie jest obchodzony w trzecią niedzielę czerwca. Jest to czas, kiedy dzieci i ich ojcowie spędzają czas razem i obdarowują się prezentami. Gwiazdy również hucznie obchodzą ten dzień, a w sieci nie brakuje kolejnych zdjęć, na których można zobaczyć, jak go uczciły.

Dzisiaj już od samego rana na Instagramie pojawiają się wpisy, na których widzimy sporo wzruszających kadrów i życzeń. Jedni publikują zdjęcia z własnymi dziećmi, a inni wyciągają te z domowego archiwum, gdzie wspominają własne dzieciństwo u boku taty. Kto pochwalił się w social mediach relacją z Dnia Ojca?

Dzień Ojca 2022. Kto opublikował zdjęcie?

Jako jedna z pierwszych gwiazd zdjęcie z okazji Dnia Ojca wrzuciła do sieci Agnieszka Włodarczyk. Aktorka opublikowała kilka kadrów, na których możemy zobaczyć jej partnera Roberta Karasia z ich synkiem Milanem. Zamieściła też życzenia dla ukochanego, które napisała w imieniu maluszka. Internauci nie ukrywają, że uczciła ich dzień w bardzo wzruszający sposób.

Tatusiu, dziś Twój dzień. Bardzo ważny, bo ja zawsze się uśmiecham kiedy Cię widzę. No chyba, że wymuszam, to wtedy trochę krzyczę i udaję, że płaczę.
Ale Ty zawsze reagujesz i bierzesz mnie na rączki, więc będę wymuszał dalej sorki.
Ty zawsze o mnie dbasz, jak jestem zdrowy czy chorutki, karmisz, przewijasz, bawisz się piłkami, samochodzikami i tym czym akurat chcę. Dziękuję.
Lubię z Tobą spędzać czas najbardziej na świecie. Dorośli mówią, że to jest miłość.
No więc kocham Cię najbardziej na świecie!
Bądź zawsze taki super i bądź zdrowy i nie przemęczaj się tak na treningach (to już bardziej prośba od mamy,bo mi tu podpowiada)
Śpiewaj piosenki Richarda Marxa i kołysanki i kiedyś zabierz na lody waniliowe.
Dbaj o nas i kochaj tak jak to robisz cały czas.
Całuję- Twój synek Milan.

Zdjęciem ze swoim tatą podzieliła się też Blanka Lipińska. Autorka popularnych erotyków również nie omieszkała napisać wzruszających życzeń. Widać, że jest ze swoim ojcem bardzo związana. Przepełniony uczuciami post sprawia, że w oczach mogą stanąć łzy.

Kocham Cię najbardziej na świecie Tato i dziękuje, że Cię mam.
Jesteś moim najlepszym kumplem.
Moim ziomeczkiem.
Moja miłością. Spokojem i Pokorą.
Jesteś najlepszym Tatą na świecie @lipek58 – dziękuje, że jesteś akurat moim Tatą.

W naszej galerii zajdziecie także zdjęcia innych gwiazd, które już pochwaliły się zdjęciami z Dnia Ojca. Wśród nich są: Lara Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Maria Konarowska, Piotr Rubik, Marcin Hakiel, Anna Kalczyńska, Sylwia Bomba, Adam Fidusiewicz, Małgorzata Rozenek, Joanna Jabłczyńska, Anja Rubik, Blanka Lipińska, Magda Schejbal, Sławomir, Marta Chodorowska, Damian Michałowski, Jan Bednarek, Marcin Hakiel


Marcin Hakiel z dziećmi - Dzień Ojca 2022

Marcin Hakiel z dziećmi - Dzień Ojca 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Dzień Ojca 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Dzień Ojca 2022

Magda Schejbal - Dzień Ojca 2022

Magda Schejbal - Dzień Ojca 2022

Komentarze

  • Smutna pisze:

    Nie mam już mamy i taty, chodzę na ich groby, tylko tyle mogę zrobić w takim dniu…

  • Gość pisze:

    Lozka sie kreci w oku😪Wszystkim TATUSIOM Wszystkiego co Najpiekniejsze❤❤❤❤❤😘Mojemu Tatusiowi zycze aby spoczywaj w Spokoju😪 w takim Dniu Jestes dla mnie bardzo wazny❤ jak dla kazdego dziecka❤❤❤❤❤

  • Gośćibserver pisze:

    Czy ci celebryci muszą się tak obnosić ze swoimi uczuciami??? Kolejny powód do pokazówki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×