Szukaj

Amerykańskie gwiazdy świętują Dzień Matki! Tylu pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy: Madonna, Michelle Obama, Kanye West…

12 maja w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Matki. Z tej okazji amerykańskie gwiazdy opublikowały na Instagramie mnóstwo zdjęć wyciągniętych prosto z rodzinnych albumów! Madonna, Mariah Carey, Michelle Obama, Kanye West… Zrobiło się bardzo słodko!
Dzień Matki w USA

W Stanach Zjednoczonych Mother’s Day, czyli Dzień Matki, obchodzony jest dużo wcześniej niż w Polsce, bo już 12 maja. Zagraniczne telewizje od rana pokazują wzruszające zdjęcia i zachęcają gwiazdy do opowiadania ciekawych anegdot na temat swoich rodzicielek. Amerykańscy celebryci równie ochoczo udostępniają na Instagramie fotografie z rodzinnych albumów.

Dzień Matki to wspaniałe święto, szczególnie, gdy jest się mamą. Przekonały się o tym sławy z USA, które w miniony weekend po raz pierwszy obchodziły ten dzień w nowej roli. Nie sposób nie wspomnieć tu o Meghan Markle, która ledwie tydzień temu urodziła synka. Przypomnijmy, że księżna Sussexu ma dwa obywatelstwa – amerykańskie i brytyjskie, zatem powód do świętowania miała również podwójny 🙂

Zobaczcie, jak ten uroczy dzień celebrowały Kylie Jenner, Mariah Carey, Michelle Obama, Will Smith, Shaquille O’Neal oraz wielu innych.

Dawno nie widzieliśmy tylu tak pięknych zdjęć. Po prostu bajka!

Zobacz: Meghan Markle pokazała syna w Dzień Matki

Zobacz: Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem!

Zobacz: Sara Boruc zaliczyła pierwszy spacer z Noah!


Jaki prezent na Dzień Matki uważasz za najlepszy?

×