Amerykańskie gwiazdy świętują Dzień Matki! Tylu pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy: Madonna, Michelle Obama, Kanye West…

Dzień Matki w USA

Dzień Matki w USA

12 maja w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Matki. Z tej okazji amerykańskie gwiazdy opublikowały na Instagramie mnóstwo zdjęć wyciągniętych prosto z rodzinnych albumów! Madonna, Mariah Carey, Michelle Obama, Kanye West… Zrobiło się bardzo słodko!

W Stanach Zjednoczonych Mother’s Day, czyli Dzień Matki, obchodzony jest dużo wcześniej niż w Polsce, bo już 12 maja. Zagraniczne telewizje od rana pokazują wzruszające zdjęcia i zachęcają gwiazdy do opowiadania ciekawych anegdot na temat swoich rodzicielek. Amerykańscy celebryci równie ochoczo udostępniają na Instagramie fotografie z rodzinnych albumów.

Dzień Matki to wspaniałe święto, szczególnie, gdy jest się mamą. Przekonały się o tym sławy z USA, które w miniony weekend po raz pierwszy obchodziły ten dzień w nowej roli. Nie sposób nie wspomnieć tu o Meghan Markle, która ledwie tydzień temu urodziła synka. Przypomnijmy, że księżna Sussexu ma dwa obywatelstwa – amerykańskie i brytyjskie, zatem powód do świętowania miała również podwójny 🙂

Zobaczcie, jak ten uroczy dzień celebrowały Kylie Jenner, Mariah Carey, Michelle Obama, Will Smith, Shaquille O’Neal oraz wielu innych.

Dawno nie widzieliśmy tylu tak pięknych zdjęć. Po prostu bajka!

Zobacz: Meghan Markle pokazała syna w Dzień Matki

Zobacz: Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem!

Zobacz: Sara Boruc zaliczyła pierwszy spacer z Noah!


Ben Affleck Dzień Matki 2019

Ben Affleck Dzień Matki 2019

Emily Ratajkowski Dzień Matki 2019

Emily Ratajkowski Dzień Matki 2019

Kanye West Dzień Matki 2019

Kanye West Dzień Matki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×