Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Matki. Instagram zalała fala życzeń i zdjęć. Co jedno to piękniejsze

Dzień Matki

Dzień Matki

Gwiazdy pokazały, jak świętują Dzień Matki. Instagram wypełnił się przepięknymi zdjęciami wyciągniętymi z domowego archiwum. Wybraliśmy najbardziej wzruszające fotografie.

26 maja wszystkie mamy w Polsce obchodzą swoje wielkie święto. Polskie gwiazdy postanowiły pochwalić się przepięknymi fotografiami. Wiele z nich przeszukało swoje albumu ze zdjęciami i wrzuciły na Instagram prawdziwe perełki, przy niektórych zdjęciach aż łza kręci się w oku. Większość z nich składa życzenia swoim mamom, ale wiele gwiazd świętuje podwójnie. Ten dzień jest szczególny, gdy jest się młodą mamą. Swój pierwszy Dzień Matki będzie obchodziła między innymi Agnieszka Kaczorowska.

Dzień Matki 2020: gwiazdy pokazują zdjęcia

Wyjątkowym zdjęciem z przygotowań do ślubu w obecności matki pochwaliła się Agnieszka Sienkiewicz. Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi, a sama w tym ważnym dniu chce podziękować swojej mamie i opublikowała bardzo wzruszające zdjęcie z dzieciństwa.

Kasia Cichopek składa życzenia swojej mamie i tonie w objęciach syna i córki. Swojej mamie, która miała nie lada wyzwanie, bo wychowywała bliźnięta, dziękuje również Cleo. Pięknymi zdjęciami z domowego archiwum pochwaliła się również Antek Królikowski, dla którego w ostatnim czasie, to właśnie mama jest całym światem.

Zdjęcia z rodzinnego albumu wyciągnęła również Roksana Węgiel, która złożyła swojej mamie przepiękne życzenia.

Życzenia wszystkim mamom składa również Mandaryna ze swoimi dziećmi. Piękne zdjęcia z domowego archiwum pokazali Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Sprawdziliśmy, jak dzień matki obchodzą: Mikołaj Roznerski, Agnieszka Sienkiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Cichopek, Cleo, Antek Królikowski, Marcin Prokop, Mandaryna, Szymon Hołownia, Katarzyna Skrzynecka, Roksana Węgiel.

W galerii znajdziecie mnóstwo uroczych zdjęć z tego dnia.


Agnieszka Sienkiewicz z mamą

Agnieszka Sienkiewicz z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×