Wirtualna Polska

Gwiazdy od rana świętują Dzień Kobiet: Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Rozenek

Gwiazdy od rana świętują Dzień Kobiet: Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Rozenek

dzień kobiet 2020

8 marca swoje święto mają wszystkie kobiety. To dziś przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet i właśnie na tę okazję gwiazdy przygotowały specjalne posty. Instagram zalała masa zdjęć i życzeń. 

Wirtualna Polska

Po tak głośno obchodzonych Walentynkach nadszedł czas na kolejne święto, czyli Dzień Kobiet. Gwiazdy i tym razem nie zawiodły. Od wczesnych godzin składają życzenia swoim obserwatorkom. Na Instagramie nie brakuje kwiatów, czekoladek i innych podarunków. Są życzenia od kobiet dla kobiet. Niektórzy publikują zdjęcia pań, zajmujących szczególne miejsca w ich sercach. Jak co roku jest kolorowo i pięknie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy świętują Dzień Kobiet 2020. Jakie składają życzenia?

Oczywiście w życzeniach nie brakuje miłości oraz życzliwości. Wiele z postów kierowane jest specjalnie do tych pań, które nie do końca wierzą w siebie. Wśród słów padających ze strony gwiazd można wyczytać o równości, sile, wsparciu i tego, by nigdy nie poddawać się w dążeniu do własnych celów. Pamiętajmy, że nie musimy nic nikomu udowadniać. Każda kobieta jest ważna, o czym w swoich życzeniach wspomniała Marta Żmuda-Trzebiatowska:

Chciałam Wam życzyć, abyśmy nie musiały wciąż udowadniać światu, ile jesteśmy warte, abyśmy mogły mówić głośno co czujemy i myślimy, a świat chciał nas słuchać, respektował nasz punkt widzenia i szanował nasze zdanie, i w końcu: bądźmy dla siebie czułe, łagodne, wspierajmy się!

View this post on Instagram

Dziś nasze święto Siostry! ???? Bez względu na to czy obchodzicie Dzień Kobiet czy nie, chciałam Wam życzyć, abyśmy nie musiały wciąż udowadniać światu ile jesteśmy warte, abyśmy mogły mówić głośno co czujemy i myślimy, a świat chciał nas słuchać, respektował nasz punkt widzenia i szanował nasze zdanie, i w końcu: bądźmy dla siebie czułe, łagodne, wspierajmy się! ????????????????❤️ ————— Dziś chcę rozdać 5 zestawów z kosmetykami od @uzdrovisco. Jeśli chcesz taki prezent ode mnie otrzymać skomentuj pod postem co dla Ciebie znaczy hasło #pieknaNaturalnie? Dla mnie to kobieta wyposażona w uśmiech i pewność siebie. Jestem ciekawa jak Wy to hasło interpretujecie? 5 najciekawszych odpowiedzi nagrodzę zestawami kosmetyków @uzdrovisco. #uzdrovisco #pieknanaturalnie #polskiekosmetyki #kosmetykinaturalne

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Znalazły się też głosy wsparcia od matek dla matek. Piękny post udostępniła Anna Lewandowska, która na zdjęciu pozuje wraz ze swoją córeczką Klarą. Wspomina o rolach, które odgrywają kobiety – to matki, żony, babcie, nauczycielki i wiele innych. Lista jest nieskończona.

Od zawsze na tym świecie KOBIETA,
łączy wiele ról…
kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna… mogę wymieniać w nieskończoność.

View this post on Instagram

Kobietą być???? Od zawsze na tym świecie KOBIETA, łączy wiele ról… kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna… mogę wymieniać w nieskończoność. Kobieta potrafi zamieniać marzenia w plany bo wie, że nie trzeba się ich bać. Kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuja spokojem – bo zna swoją wartość. Kobieta wie, jak walczyć z ludzkimi słabościami zamiast z ludźmi – bo jest dobrym obserwatorem. Kobieta potrafi przyznać się do błędów – bo jest pokorna i otwarta na zmiany. Kobieta wie, jakie są priorytety w życiu człowieka – bo zna swój potencjał. Kobieta potrafi zrezygnować ze swoich planów dla męża, dziecka, rodziny – bo kocha prawdziwie. Kobieta potrafi słuchać i dawać nadzieję – bo jej największa mocą jest wrażliwość. Dzisiejszy dzień jest jest dobrą okazją, żeby pomyśleć, jakie naprawdę jesteśmy a nie jak chciałybyśmy być postrzegane. W tym dniu, życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń – to jest podstawa równowagi i harmonii. Tego nam wszystkim życzę w naszym Dniu Kobitki???? Wasza Ann #annalewandowska #women #dzienkobiet

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzień Kobiet celebruje także mnóstwo innych gwiazd, wśród których są: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Kowalska, Ania Starmach, Joanna Koroniewska, Maja Hyży, Olga Kalicka, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Sienkiewicz.


Małgorzata Rozenek - Dzień Kobiet 2020

Małgorzata Rozenek - Dzień Kobiet 2020

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Maja Hyży

Maja Hyży

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×