Gwiazdy świętują Dzień Dziecka na Instagramie. Są zdjęcia z młodości i fotki z pociechami. Jak słodko!

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021. Gwiazdy już od rana świętują i dzielą się zdjęciami, na których możemy zobaczyć ich pociechy. Przejrzeliśmy Instagram i wybraliśmy wiele pięknych kadrów. Zobaczcie, co z okazji święta najmłodszych publikują znani i lubiani.

Dzień Dziecka to jedno ze świąt, którego najbardziej wyczekują najmłodsi. To właśnie 1 czerwca mogą liczyć oni nie tylko na życzenia, ale także na wymarzone prezenty. Jest to jeden z najpiękniejszych dni w roku, w którym rodzice cały swój czas poświęcają temu, aby ich dzieci zapamiętały go minimum przez kolejne 12 miesięcy, a najlepiej na całe życie. Jest to dzień rodzinnych spacerów, czytania bajek, jedzenia słodyczy, a przede wszystkim wspólnego spędzania czasu, co będzie najlepszą pamiątką.

Zaledwie kilka dni temu gwiazdy świętowały w social mediach Dzień Matki. Na ich profilach pojawiły się fotografie, na których mogliśmy zobaczyć znanych i lubianych razem z ich mami. Wiele z nich opisało też, jak same czują się w tej wyjątkowej roli. Dzisiaj cały Instagram zalała fala równie pięknych i wzruszających kadrów związanych z Dniem Dziecka.

Znani rodzice chętnie podzielili się ujęciami, na których możemy oglądać ich pociechy. Nie brakuje też pięknych życzeń dla najmłodszych.

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2021

Podobnie jak w poprzednich latach gwiazdy świętują Dzień Dziecka, publikując posty, na których możemy zobaczyć ich pociechy. Uroczymi kadrami podzielili się zarówno świeżo upieczeni rodzice, jak i ci, którzy od kilku lat już tradycyjnie składają swoim dzieciom życzenia za pomocą social mediów.

Z okazji Dnia Dziecka swoim archiwalnym zdjęciem pochwaliła się między innymi Katarzyna Cichopek. Gwiazda serialu M jak Miłość i od niedawna gospodyni programu Pytanie na śniadanie zrobiła tym fanom wielką niespodziankę. Opublikowała kadr, na którym widzimy ją gdy ma zaledwie kilka lat. Już wtedy miała bardzo urocze loczki.

Wszystkiego najlepszego Dzieciaki małe i duże. Nigdy nie zagubcie swojego wewnętrznego dziecka – napisała Kasia.

Piękny kadr ze swoim synkiem Christopherem zamieściła również Izabela Janachowska. Rodzice przygotowali dla 2-latka wspaniałe przyjęcie. Widać, że chłopiec jest ich oczkiem w głowie.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy. Być szczęśliwym bez powodu. Zawsze być czymś zajęty. Z całej siły domagać się tego, czego chce.

Ponadto w naszej galerii możecie zobaczyć kadry, które w tym dniu pojawiły się na profilach: Mikołaja Roznerskiego, Tomka Ciachorowskiego, Margaret, Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Trzaskowskiej, Natalii Nykiel, Alżbety Lenskiej, Jakoba Kosela, Anny Kalczyńskiej, Natalii Szroeder, Katarzyny Zielińskiej.

Zobacz też nasze wideo z archiwalnymi zdjęciami gwiazd:

https://www.instagram.com/p/CPkS2AiIj7X/


Katarzyna Cichopek - Dzień Dziecka 2021

Katarzyna Cichopek - Dzień Dziecka 2021

Izabela Janachowska - Dzień Dziecka 2021

Izabela Janachowska - Dzień Dziecka 2021

Mikołaj Roznerski z bratem - Dzień Dziecka 2021

Mikołaj Roznerski z bratem - Dzień Dziecka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×