„Dzień Dobry TVN” znika z ramówki. Nagła zmiana w TVN. Stacja właśnie ogłosiła, co zajmie miejsce śniadaniówki

Była gwiazda Telewizji Polskiej trafiła do Dzień Dobry TVN

Była gwiazda Telewizji Polskiej trafiła do Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN zniknie z ramówki stacji. Widzowie nie będą zadowoleni, gdy dowiedzą się o tych zmianach. Dlaczego podjęto taką decyzję? Pojawiły się szczegółowe informacje na ten temat. 

Dzień Dobry TVN to program, który trafił do ramówki stacji w 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata emitowany był jedynie w weekendy. Od 2007 roku pojawia się na ekranie przez cały tydzień. Z każdym kolejnym rokiem śniadaniówka przyciąga przed telewizory kolejne grupy widzów. Wiele osób nie wyobraża już sobie by mogło inaczej zacząć swój dzień.

Na przestrzeni lat kilka razy zmieniali się prowadzący. Całkiem niedawno do dosyć sporej obsady gospodarzy dołączyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Obok nich na ekranie można zobaczyć następujące duety: Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, a także Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Każda z par prowadzących ma swoich wiernych fanów, a co za tym idzie, przed telewizorami zasiadają prawdziwe tłumy. Gospodarze zdecydowanie nie pozwalają się widzom nudzić, ale najnowsze wieści mogą nieco ich zaniepokoić. Program zniknie z anteny. Co się dzieje?

Dzień Dobry TVN znika z ramówki. Co się dzieje?

Dzień Dobry TVN na stałe wpisało się do ramówki stacji, ale okazuje się, że jeszcze w listopadzie widzowie przeżyją spory szok. Ulubionej śniadaniówki zabraknie bowiem na ekranie. Dlaczego się tak stanie?

Wszystko przez zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce. Jak podaje portal Wirtualne Media, ze względu na wczesną godzinę konkursu zdecydowano, że w dniach 26 i 27 listopada śniadaniówka nie pojawi się na antenie:

Zawody w Ruce będą pierwszymi konkursami Pucharu Świata nadawanym w TVN w tym sezonie, bo zaczynające sezon zawody w Wiśle pokazywała TVP1. Konkursy w dniach 26 i 27 listopada zaczną się nietypowo już o godz. 9.00. Organizatorzy podjęli decyzję o tak wczesnej godzinie startu zawodów, by nie kolidowały one z meczami piłkarskiego mundialu w Katarze, które zaplanowano w tych dniach już od godz. 11.00 (transmitować będzie je TVP1) – podaje wirtulanemedia.pl.

To pierwsza taka sytuacja w historii porannego formatu. Program nie był nadawany jedynie w Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy Nowy Rok. Jedyną przerwą w emisji były także dni po katastrofie smoleńskiej.

Będzie wam brakowało śniadaniówki w weekend?


Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Andrzej Sołtysik. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Andrzej Sołtysik. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×