„DDTVN”. Mamy nowego króla wpadek? Michałowski wypalił do gościa TAKIM tekstem, że w studiu zapadła głucha cisza…

Dzień Dobry TVN. Spektakularna wpadka na wizji

Dzień Dobry TVN. Spektakularna wpadka na wizji

Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski zaliczył na wizji spektakularną wpadkę. Gość początkowo nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał... Jak rozwinęła się ta sytuacja? 

Dzień Dobry to poranne pasmo programowe emitowane na antenie TVN od 2005 roku. W ciągu tych lat przez redakcję śniadaniówki przewinęło się grono dziennikarzy. Obecnie możemy oglądać w formacie następujące duety prowadzących: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Widownia programu ma szansę obejrzeć reportaże, prognozy pogody, kącik kulinarny, a przede wszystkim – rozmowy prowadzących z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje znanych artystów i ekspertów z różnych dziedzin. Podczas wywiadów nierzadko dochodzi do mniej lub bardziej zabawnych wpadek. Kilka dni temu redakcja zaprosiła do studia komika po to, aby porozmawiać z nim o… cenach w toaletach publicznych. Gość nie krył zażenowania sytuacją, mówiąc:

To znaczy, ja trochę źle zrozumiałem, po co jestem zaproszony. Myślałem, że chodzi o kwestie artystyczne, bo ja i w teatrze występuję, i też na scenie, a tutaj mówimy o takich rzeczach. Ja rozumiem, ale żeby od razu mnie łączyć z takimi sprawami i wzywać po to? Przykro mi delikatnie, że akurat… ale mogę mówić, mogę mówić.

Więcej na temat tej kuriozalnej sytuacji przeczytacie w tym artykule.

Dzień Dobry TVN. Spektakularna wpadka na wizji

W środowym wydaniu śniadaniówki gościem Krupińskiej oraz Michałowskiej był okulista dziecięcy, Piotr Polakowski, któremu towarzyszył 2,5-letni chłopiec, Gucio. Ekspert wyjaśnił, w jaki sposób przebiega badanie okulistyczne u dzieci.

Jak mamy pięciomiesięczne dziecko, to wystarczy mieć zabawki, jakieś światełka, bardzo chętnie patrzy, jest jakby otwarte na świat i wiele rzeczy można zbadać. Można zbadać obecność zeza obecność widzenia bocznego, proces akomodacji, ruchomość oczu, to czy jedno i drugie oko chętnie patrzy i czy te wszystkie parametry są spełnione by właśnie dobrze widziało – tłumaczył.

Po tym Damian zaliczył niemałe faux pas. Nazwał Gucia… „partnerem” doktora.

Gucio ma 2,5 roku. Pokaże nam pan, jak wygląda takie badanie (okulistyczne u dzieci)? Gucio jest pana partnerem. Boże, partnerem, Jezu – zwrócił się do lekarza.

Okulista, gdy usłyszał wypowiedź Michałowskiego, zdębiał. Po krótkiej ciszy postanowił go poprawić.

Nie i nie jest też moim dzieckiem – powiedział.

Damian próbował jakoś wytłumaczyć, skąd wzięła się taka gafa.

Ale jest pańskim pacjentem. Też słowo na „p” – brnął.

Polakowski – jak na prawdziwego eksperta przystało – nie obraził się i w spokoju kontynuował wykład.


Dzień Dobry TVN. Spektakularna wpadka na wizji

Dzień Dobry TVN. Spektakularna wpadka na wizji

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Damian Michałowski - Bestsellery Empiku

Damian Michałowski - Bestsellery Empiku

Komentarze

 • Gość teresa wojciechowska pisze:

  Przyjemnie się patrzy na tę parę prowadzących. Lubię p. Damiana . Zachowuje się bardzo naturalnie. Nie gwiazdorzy.

 • Gość teresa pisze:

  Bardzo fajna para prowadzących. Miło się na nich patrzy !!!

 • Gość pisze:

  Jest przynajmniej naturalny . Wpadki , przejęzyczenia zdarzają się nawet najlepszym. Natomiast jego programowa partnerka to dno i wodorosty . Sztuczna, przegrywająca wszystkim . Stara się być cool na siłę .

 • Gość pisze:

  Ojej wielka sprawa

 • Gość pisze:

  przecież dzięki takim wpadkom jest śmiesznie , , inaczej nuda

 • Gość baba pisze:

  zwykłe przejęzyczenie i od razu afera

  • Gość2 pisze:

   Ale wszystkich pobije naczelny jajcarz Rzeczpospolitej Janusz o nazwisku Kowalski, poseł

 • Gość pisze:

  Jak inni pełno takich kocham jezusa i się tego nie wstydze śpiewamy 100lat a po co jeszcze doźyje a moźe na zdrowie a po co niech choruje to kasa chociaź źeby się zgadzała po co jeszcze na chleb przepierd..li ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak inni pełno takich śpiewamy 100lat a po co jeszcze doźyje a moźe na zdrowie a po co niech choruje to kasa chociaź źeby się zgadzała po co jeszcze na chleb przepierd..li ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×