Ciężarna Anna Dereszowska oburzona materiałem „DDTVN” na swój temat: „Wyszłam z siebie i stanęłam obok”. Śniadaniówka publicznie przeprosiła gwiazdę

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska w czwartek była gościem Dzień Dobry TVN. Gwiazda promowała ważną akcję związaną z trzeźwością ciężarnych. Sama spodziewa się trzeciego dziecka, a jej słowa zostały opacznie zrozumiane. Zasugerowana, że sama nie stroniła od procentów w ciąży. Doczekała się przeprosin.

Anna Dereszowska to aktorka, która cieszy się ogromnym uznaniem widzów. Gwiazda ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról w najpopularniejszych serialach, filmowych hitach, a także występy na deskach teatru. Na brak pracy zdecydowanie nie może narzekać. Już niedługo w prywatnym życiu również będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi obowiązkami. Ulubienica widzów jest mamą 13-letniej Leny, której tatą jest Piotr Grabowski, a także 6-letniego Maksa, który jest owocem jej miłości z Danielem Duniakiem. Razem z ojcem chłopca oczekują teraz na narodziny kolejnej pociechy. Gwiazda oznajmiła, to kilka miesięcy temu publikując zdjęcie, na którym można było podziwiać jej krągłości.

Przyszła mama jest już na ostatniej prostej przed porodem i powoli przygotowuje się do powitania maleństwa na świecie. Niedawno udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post i zdradziła, że razem z ukochanym wybrali już imię dla maluszka.

Mamy wybrane imię. Może nie bardzo popularne, ale imię, z którym się spotykam, i jest to raczej imię z kanonu takich imion spotykanych w Polsce. Nie szukaliśmy bardzo wymyślnego imienia, ponieważ nazwisko jest dość krótkie, to szukaliśmy takiego dłuższego imienia dla tego kolejnego dziecka.

Dzień Dobry TVN przeprasza Annę Dereszowską za niefortunny wpis

Anna Dereszowska w końcówce ciąży jest niezwykle aktywna zawodowo. Nie unika bywania na salonach i chętnie angażuje się w kolejne przedsięwzięcia. Udziela też wywiadów, a ostatnio została zaproszona do Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce poruszyła temat spożywania alkoholu w ciąży. Gwiazda promowała akcję pod hasłem #ciazatrzezwystartprocentuje. W studiu wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, ale później na stronie internetowej należącej do porannego programu ukazał się niefortunny artykuł, który sugerował, że gwiazda spożywała alkohol w ciąży.

Aktorka została zaalarmowana przez swoich fanów i postanowiła odnieść się do tej publikacji na swoim Instagramie. Zamieściła wpis, w którym wszystko wyjaśniła. Zdradziła też, że redakcja po jej interwencji zmieniła niefortunny nagłówek i zaproponowała jej „zadośćuczynienie” w postaci kolejnego wywiadu.

Niepijąca alkoholu w ciąży ja i moje kolejne już -trzecie niepijące bobo pod sercem, serdecznie pozdrawiamy „redaktorów” serwisu dziendobry.tvn.pl oraz profilu FB programu!

Po wczorajszej, bardzo ciekawej, miłej i rzetelnie przeprowadzonej porannej rozmowie w @dziendobrytvn dotyczącej kampanii #ciążatrzeźwystartprocentuje Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego w Katowicach , mającej na celu obalenie mitów na temat picia alkoholu w ciąży (nie można określić jaka dawka alkoholu wypita przez mamę w ciąży może być niebezpieczna dla dziecka, więc w ciąży bezwzględnie należy unikać alkoholu w ogóle!) na stronie serwisu dziendobry.tvn.pl oraz profilu FB programu ukazał się artykuł dotyczący tej rozmowy. Nagłówek początkowo brzmiał „Anna Dereszowska wyznała, że zdarzyło jej się napić w ciąży”.
Na szczęście w porę zareagowali internauci, którzy w komentarzach wytknęli ten błąd i lead został zmieniony – zaczeła swój obszerny wpis.

Stacja szybko zareagowała na swój błąd i postanowiła zamieścić też oficjalne przeprosiny na swoim profilu na Facebooku. Redaktorzy przyznali, że opacznie zrozumieli jej słowa i nie mieli złej intencji, publikując artykuł o jej wypowiedzi na temat picia alkoholu w ciąży.

Pani Anno Dereszowska. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie kierowały nami żadne złe intencje. Nieporozumienie wynikało ze złej interpretacji Pani wypowiedzi podczas czwartkowej wizyty w studio DDTVN. Jesteśmy pełni uznania dla Pani działań na rzecz trzeźwości w ciąży i chcemy z całą mocą zapewnić o naszym niesłabnącym wsparciu dla kampanii #ciazatrzezwystartprocentuje. Redakcja dziendobry.tvn.pl

Pani Anna Dereszowska Official, Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie kierowały nami żadne złe intencje….

Posted by Dzień Dobry TVN on Saturday, October 23, 2021

Internauci nie ukrywają swojego wielkiego zdziwienia i pod przeprosinami zostawili sporo komentarzy. Nie ukrywają, że taka wpadka nie powinna mieć miejsca, a gwiazda wykazała się anielską cierpliwością.


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Skrin z programu DDTVN z Anną Dereszowską

Skrin z programu DDTVN z Anną Dereszowską

Skrin z programu DDTVN z Anną Dereszowską

Skrin z programu DDTVN z Anną Dereszowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×