Gwiazdy piątkowego „Dzień Dobry TVN”: Andrzej Piaseczny, Tomasz Oświeciński, Laura Breszka i Ada Fijał

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?

Dzień Dobry TVN. Jak zaprezentowały się gwiazdy piątkowego wydania śniadaniówki? Zdjęcia zrobione przez fotoreporterów.

Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy emitowany od dobrych kilkunastu lat. Przez ten czas przewinęła się przez niego cała gama dziennikarzy. Aktualnie w show możemy oglądać rekordową liczbę par prowadzących. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

W ostatnich dniach najwięcej mówiło się o Filipie. Wszystko za sprawą jego wypadku. Redaktor wdepnął w kieliszek, który poprzedniego wieczora zostawił przy łóżku. Mimo tego, że ból mocno mu doskwierał, pojechał do pracy, co nie było najlepszym pomysłem. Już na wizji poczuł się na tyle źle, że musiał wyjść ze studia i pojechać do kliniki na operację.

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które dostałem. Były niezwykle budujące i pomocne. Mój stan zdrowia oceniłbym tak 7 na 10. Staram się normalnie funkcjonować, jednak chodzenie sprawia jakąś trudność, dlatego skaczę na prawej nodze. Tak to już jest, jak wstaniesz lewą nogą z łóżka – skomentował swój stan Filip w dzisiejszej rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Dodał, że nazbyt długo czekał na to, aby skonsultować swój przypadek z lekarzem.

Pół biedy, kiedy w nocy, w drodze do toalety staniecie na klocek LEGO, ale gdy wdepniecie w szkło, to jest już grubsza sprawa, dlatego odkładanie rzeczy na swoje miejsce jest tak bardzo ważne. Bo ta historia, jak ją później analizowałem, mogła zakończyć się o wiele gorzej. Mały, głupi błąd, o którym w ogóle się nie myśli, ale mógłbym się wykrwawić, gdybym dłużej czekał i wcześniej stracił przytomność – powiedział.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?

Dziś w programie Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z wieloma zaproszonymi gośćmi. Wśród nich znaleźli się: Andrzej Piaseczny, Tomasz Oświeciński z żoną, Laura Breszka, Ada Fijał. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii. Napiszcie nam koniecznie, jak podobają się wam ich kreacje.

Co ciekawe, Piasek obchodzi dziś 52. urodziny (więcej tutaj), a Tomasz – 50.

Obu panom składamy najserdeczniejsze życzenia!


Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Tomasz Oświeciński z żoną

Tomasz Oświeciński z żoną

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak inni zdrowia taki jest plan pozdrowienia z madery właśnie pijemy sobie latte na tarasie a ty kabanosiku nawet na kawke nie masz ale za to inni się bawią ja mam polską dume niet pawie oczko only kakało ha ha i to tyle

 • martusiaartystka84 pisze:

  Oświęcimski, rzeczywiście kiepski aktor, bardziej by się nadawał na ochroniarza lub policjanta. Andrzej Piasek Piaseczny, w porządku gość, aktorem nigdy nie był bo to nie to wykształcenie, a że rolę grał w Złotopolscy -brakowalo aktorów. Natomiast z tym się zgodzę, że powinien zająć się swoimi sprawami muzycznymi, a nie wszędzie GO pełno. MOŻE PANIE ANDRZEJU jakiś urlop i dystans do świata polityki?? Wszystkich PAN nie uzdrowisz, że LGBT+ mają zawierać legalne związki ślubne, a co z tymi dewiacjami osobowości jak aseksualność, demiseksualnosc itp. jeżeli hetero a LGBT+ ich się boją i nie uznają??? Każdy powinien robić to co potrafi najlepiej a miłość powinni okazywać sobie nawzajem, tak aby NIE BYŁO WOJEN i PRZEŚLADOWAŃ.

 • Gośćja pisze:

  Podobno nie ma świętych krów Ciekawe jaki etat dla kurskiej

 • antonina pisze:

  ten oświecimski wygląda, jakby wyszedł z kicia na przepustkę….obleśny facet…kiedy zobaczyłam typa w jakimś filmie, kiedy wyszedł na chwilę do kicia i tam jakaś dziwa mu obciągała…to się zrzygałam… że takie elementy jeszcze udają ” gwiazdy”..oblech…

 • Gość pisze:

  Oświcinski to super gość!!!Fijał jak zwykle przebrana za nie wiadomo kogo, pewnie sama tego nie wie .Piaseczny beznadziejny no nie lubie tego typu facetów.

 • basia pisze:

  I kto mi powie ze TVN to nie telewizja patologiczna. Piasek który przez lata kłamał i krzywdził ludzi teraz wielka gwiazda. Zenada

 • Gość pisze:

  Uwielbiałam Cię Piasek póki nie zacząłeś z polityką. Aktor jest od grania, piosenkarz od śpiewania ect. Twoje wulgarne pyskówki zakłócajà mi teraz odbiór Twojej twórczości…

 • Gość pisze:

  Uwielbiam Cię Piasek ..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×