Szukaj

Nowi prowadzący „Dzień Dobry TVN”. Już wiemy na kogo chrapkę mają producenci

Grażyna Torbicka w Dzień Dobry TVN

Grażyna Torbicka w Dzień Dobry TVN

W TVN szykują się spore zmiany. Stacja zdecydowanie chce postawić na nowe twarze. Czy w jesiennej ramówce zobaczymy nazwiska bardzo znane z innej stacji ?

Stacja TVN jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie bardzo się rozbudowała, a pod jej skrzydłami wyrosło wiele polskich gwiazd dziennikarstwa. W ostatnim czasie sporo się dzieje jeżeli chodzi o prowadzących. Zwłaszcza w telewizji śniadaniowej szykują się prawdziwe rewolucje. Pierwszą informacją, która w zeszłym roku zszokowała widzów, było odejście Magdy Mołek.  Dziennikarka z programem była związana od 15 lat i nie była to dla niej łatwa decyzja. Względy prywatne i czas, który chce teraz całkowicie poświęcić swoim synom, przeważyły jednak o tym, że nastała pora pożegnać się z widzami i współpracownikami.

Do obsady Dzień Dobry TVN dołączyła w ostatnim czasie uwielbiana przez widzów Małgorzata Ohme. W roli prezenterki telewizyjnej kilka miesięcy temu zadebiutowała też Paulina Krupińska. Obydwie panie natychmiast spotkały się z wielką sympatią fanów DDTVN. Dowodem na to są komentarze, które pojawiają się na instagramowym profilu programu. Na początku tego tygodnia poinformowano również, że z roli prowadzącego rezygnuje również Piotr Kraśko. Dziennikarz awansował na prezentera Faktów. Czy producenci szykują dla widzów kolejne niespodzianki?

Dzień Dobry TVN: nowe twarze wśród prowadzących?

Jak podaje portal plotek.pl, TVN bardzo mocno interesuje się prezenterami z konkurencyjnej śniadaniówki. Stacja w roli prowadzących DDTVN widziałby chętnie Marcelinę Zawadzką i Tomasza Kammela. Portalowi udało się zdobyć komentarz osoby ściśle związanej z produkcją programu.

TVN stawia na zmiany. Wiosną do ekipy „Dzień dobry TVN” dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski, których widzowie bardzo polubili. Władze stacji również są zadowolone ze współpracy z tą parą i uważają, że należy urozmaicać obsadę.

Stacja mocno interesuje się Marceliną Zawadzką, która niewątpliwie jest wielką gwiazdą Pytania na Śniadanie. Wiele osób tylko ze względu na nią zasiada rano przed telewizorami. Co mówi o niej osoba z TVN?

Na korytarzach stacji coraz częściej słyszy się, że TVN jest zainteresowany prowadzącymi „Pytania na śniadanie”. Marcelina Zawadzka świetnie sprawdziła się w roli dziennikarki. Ponadto w TVN-ie mogłaby współpracować ze swoją przyjaciółką, Pauliną Krupińską. Jej reputacja w TVP po ostatnich oskarżeniach niestety ucierpiała, więc nie może w pełni czuć się bezpiecznie.

Jeżeli chodzi o wielką gwiazdę TVP, czyli Tomka Kammela, to już od dawna jego osoba jest obiektem zainteresowania komercyjnej stacji. Jeżeli dziennikarz zdecydowałby się na zmianę barw, byłoby to prawdziwie sensacyjne wydarzenie.

Tomkiem TVN zainteresowany był już jakiś czas temu. Ponoć w TVP wypomina mu się, że nie udziela się politycznie. W TVN-ie nie musiałby ukrywać swoich poglądów – zdradziła Plotkowi osoba z TVN.

Wszystkie te informacje są na razie nieoficjalne. Przypomnijmy jednak, że kilka lat temu Marcin Prokop i Dorota Wellman zdecydowali się odejść z PNŚ i dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN.


Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na Śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na Śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×