Krupińska i Michałowski świadkami niecodziennej sceny na balkonie naprzeciw studia „DDTVN”. „To nasi widzowie”. Puścili to na żywo

Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Dzień Dobry TVN. Nietypowe sceny w programie. Paulina Krupińska i Damian Michałowski zaskoczeni tym, co działo się na balkonie w bloku naprzeciw studia. Niecodzienne zdarzenie zarejestrowano kamerami i pokazano widzom. 

Program Dzień Dobry TVN zadebiutował na antenie w 2005 roku. Od tego czasu mogliśmy oglądać w nich całą plejadę świetnych dziennikarzy i prezenterów. Aktualnie program współprowadzi rekordowa liczba par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Największe zainteresowanie budzą oczywiście Krzysztof i Gosia. Ta druga robi wszystko, by stale poprawiać swoje kompetencje. W tym celu korzysta nawet z usług logopedki, która pomaga jej poprawiać głos i wymowę słów.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – gwiazda TVN powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Dzisiejsze wydanie śniadaniówki poprowadzili Krupińska i Michałowski.

Dzień Dobry TVN: nietypowe sceny w programie

Dziś dziennikarze rozmawiali na temat życia w blokowiskach. Internauci w trakcie formatu dzielili się swoimi historiami w social mediach. Jedna z osób napisała tam:

Pamiętam, jak wpadałyśmy z koleżanką na pomysł, żeby być bliżej słońca, wjeżdżałyśmy na dach 10-piętrowego bloku, żeby się opalać.

Obecny w studiu Oskar Netkowski, który przeczytał wpis na głos, tak go skomentował:

Nie rekomenduję, żeby to robić w domu i nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Paulina, gdy to usłyszała, wyjrzała przez okno i powiedziała, że nigdy nie widziała takich scen w bloku, znajdującym się nieopodal studia. Damian z kolei dodał, że jego mieszkańcy czasami wychodzą na balkony i machają redakcji, czym sprowokował jedną z fanek do reakcji. Widzka wyszła na balkon i machnęła do kamery, a ta wszystko zarejestrowała.

To są nasi widzowie, fantastyczni. Kochamy jak jesteście z nami – pochwaliła ją za to Krupińska.

Takiego obrotu spraw chyba nie spodziewał się nikt w studiu!


Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Damian Michałowski i Paulina Krupińska

Damian Michałowski i Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×