Szukaj

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Przetakiewicz przyjechała starym autem, a Kubicka kusiła grecką opalenizna

Przetakiewicz i Kubicka Dzień Dobry TVN

Przetakiewicz i Kubicka Dzień Dobry TVN

Gośćmi weekendowego wydania programu Dzień Dobry TVN były dwie piękne kobiety. W studiu mogliśmy zobaczyć Joannę Przetakiewicz i Sandrę Kubicką. Obydwie wyglądały zjawiskowo. 

Dzień Dobry TVN nieprzerwanie od 2005 roku pojawia się na antenie stacji. Już od wielu lat wielu widzów nie wyobraża sobie swojego poranka bez ulubionej śniadaniówki. W studiu pojawiają się stałe punkty, takie jak kącik kulinarny, prognoza pogody, krótkie wydanie Faktów, czy przegląd prasy. Jednak największą atrakcję stanowią zawsze pojawiający się w nim goście. W show nie brakuje zwykłych osób, oraz ekspertów, którzy podejmują się rozmowy na aktualne tematy. Widzowie zawsze najbardziej wyczekują jednak na gwiazdy, które chętnie pojawiają się na kanapach DDTVN.

Niedziela w Dzień Dobry TVN upłynęła pod znakiem wielkich nazwisk polskiego show-biznesu. Weekendowe wydania programu zawsze gromadzą sporą liczbę gości. Tak było również i tym razem. Dzisiejszego ranka mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawy program, który przygotowała dla wszystkich produkcja. W roli prowadzących wystąpił bardzo lubiany duet, czyli Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

Joanna Przetakiewicz i Sandra Kubicka w Dzień Dobry TVN

Gośćmi prowadzących były dzisiaj dwie piękne i bardzo zapracowane kobiety. Pod studiem pięknym, czerwonym, zabytkowym samochodem pojawiła się Joanna Przetakiewicz. Właścicielka domu mody LaMania ma za sobą bardzo intensywny czas. Oprócz pracy nad swoją marką modową bizneswoman stworzyła także bardzo ważny projekt. Przez ostatnie kilka tygodni Joanna była skupiona na promowaniu wydarzenia pod nazwą Era Nowych Kobiet. Gwiazda nie tylko napisała książkę, w której przedstawiła kilkanaście historii kobiet, które zostały doświadczone przez los, ale wyruszyła w podróż po Polsce. Na spotkaniach, które organizowała, zapraszała nie tylko fanki, ale także specjalistów z różnych dziedzin.

W studiu DDTVN właścicielka domu mody pojawiła się w koszulce z napisem „Nie boję się”, która promuje całą zorganizowaną przez nią akcję. Opowiedziała też nieco o swojej książce.

 

Gościem programu była również Sandra Kubicka. Modelka kilka tygodni temu na stałe przeniosła się do Polski. Teraz to właśnie tutaj zaczyna budować swoje biznesy. Nie dawno na rynku pojawiła się jej nowa linia perfum. W studiu TVN Sandra wyglądała na bardzo wypoczętą. Gwiazda dopiero co wróciła z Grecji, gdzie ładowała baterie. Na kanapie śniadaniówki kusiła piękną złotą opalenizną.

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii.


Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×