Rozenek i Majdan mają konkurencję w walce o prowadzenie „DDTVN”. Kolejne gwiazdy w fazie testów

Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek

Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek

Właśnie zaprezentowano jesienną ramówkę TVN na 2020 rok. Edward Miszczak zdradził, kto walczy o posadę prowadzących Dzień Dobry TVN.

W środę, 26 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. W tym wydarzeniu uczestniczyły największe gwiazdy stacji. Nie zabrakło znanych twarzy oraz medialnych debiutów. Zaprezentowano propozycje dla widzów na najbliższy sezon. Znalazły się w nich dość dobrze znane pozycje, ale także zupełnie nowe seriale.

Na antenie zobaczymy między innymi serial Usta Usta, który wraca po 10 latach przerwy. Akcja nowych odcinków ma rozgrywać się 14 lat po finale 3. sezonu. Miłośnicy przygód trzech par przyjaciół, będą mieli okazję przekonać się, jak potoczyły się dalej losy ich bohaterów. W ich rolach zobaczymy Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Popławską, Marcina Pechucia, Paweła Wilczaka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Pod koniec sierpnia na ekrany telewizorów trafi także premierowy odcinek serialu Chyłka-Kasacja, w październiku natomiast pojawią się nowe odcinki uwielbianej BrzydUli. Nowością w ofercie stacji będzie Królestwo kobiet z Krystyną Jandą, Gabrielą Muskałą, Karoliną Gruszką i Aleksandrą Adamską.

Na antenach grupy TVN Discovery również znajdziemy nowe propozycje. Nowością będzie program Doroty Szelągowskiej Totalne remonty Szelągowskiej oraz reality Rozwód: walka o wszystko. TVN7 zaprezentuje polską wersję Marry me now – programu, w którym to kobiety oświadczają się swoim ukochanym. W roli prowadzącej zadebiutuje Małgorzata Ohme.

Nowe debiuty wśród prowadzących

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mieli swój wspólny debiut w roli prowadzących. Para miała okazję przedstawić ofertę programową TVN Discovery Polska na jesień 2020. Nowe wyzwanie zakończyli sukcesem. Poradzili sobie z nim naprawdę świetnie. Okazuje się, że ich nazwiska znalazły się na liście osób będących kandydatami do prowadzenia popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Do tej pory faworytami byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Wszystkie spekulacje powstały w momencie, gdy wyszło na jaw odejście Kingi Rusin oraz Piotra Kraśki, którzy podjęli inne zawodowe wyzwania. Do tego tematu postanowił odnieść się dyrektor programowy, Edward Miszczak w czasie jesiennej ramówki:

Chciałem powiedzieć o jednym temacie, który bardzo interesował media, to znaczy o wszelkich zmianach, które są w Dzień Dobry TVN. Trwa teraz polowanie na nową parę, bo już wiadomo, że stacja musi przygotować nową parę. Chcę tylko państwu powiedzieć tyle, że testy trwają. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już w niedługim czasie będziemy gotowi do podania tych nazwisk, które dołączą do prowadzących – powiedział dyrektor programowy.

W tym momencie dość wymownie wskazał na Martynę Wojciechowską oraz Przemysława Kossakowskiego, dlatego też nie można wykluczyć, że ta para również jest brana pod uwagę. Warto przypomnieć, że od kilku tygodni w mediach krąży pogłoska, jakoby nową gospodynią miała zostać Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak po dzisiejszych słowach Miszczaka wciąż nic nie jest pewne.


Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×