Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Anna Kalczyńska, Kuba Badach, Mateusz Banasiuk…

Gwiazdy DDTVN

Kuba Badach, Mateusz Banasiuk, Artur Chamski. Gwiazdy niedzielny poranek spędziły w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN to program, który od lat przyciąga przed telewizory ogromną widownię. Najpopularniejsza śniadaniówka w kraju dba o to, aby codziennie zaskakiwać fanów nowymi ciekawymi tematami. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Prowadzący poruszają bowiem kwestie prawnicze, medyczne, obyczajowe, czy wreszcie ciekawostki ze świata gwiazd. W każdej odsłonie nie brakuje również kuchni, gdzie widzowie show mogą poznać nowe przepisy. Zazwyczaj są one przygotowywane zgodnie z sezonowymi produktami.

Największą popularnością cieszą się jednak wizyty znanych i lubianych. W studiu codziennie pojawia się jakaś gwiazda, która ma do opowiedzenia fanom ciekawą historię. Zwłaszcza weekendowe wydania to czas kiedy na kanapach śniadaniówki nie brakuje sław. Tak też było w niedzielnym wydaniu tego formatu, który poprowadzili: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

W niedzielnym wydaniu programu pojawiło się sporo gwiazd. W studiu mogliśmy zobaczyć męża Oli Kwasniewskiej – Kubę Badacha, który na koniec programu zaśpiewał jedną ze swoich piosnek. Duet młodych aktorów, czyli Artura Chamskiego i Mateusza Banasiuka – panowie doskonali się bawili przed obiektywami fotoreporterów. Dla paparazzi wizyty gwiazd przed budynkiem TVN-u zawsze są rewelacyjnym momentem do tego, by zrobić im kilka nowych zdjęć. Tak też było dzisiejszego ranka, gdy goście zaczęli pojawiać się przed wejściem do studia.

Największą uwagę zwróciła jednak na siebie Anna Kalczyńska. Prowadząca show wyglądała jak prawdziwa modelka i rozdając uśmiechy, pozowała do zdjęć. Widać, że zdecydowanie wyczuwa jesienne trendy, ponieważ pochwaliła się stylizacją, która idealnie się w nie wpisuje. Tego dnia zdecydowała się włożyć na siebie jasne jeansy z wyższym stanem i szerokimi nogawkami. Dobrała do nich krótką kurtkę z bufiastymi rękawami i kołnierzem w stylu lat 80. Na stopach miała brązowe skórzane botki na szpilce. A o to, żeby nie zmarzła, zadbał obcisły golf w czekoladowym kolorze. Gospodyni porannego programu wszystko uzupełniła niewielką torebką i ognistą czerwienią na paznokciach. Wyglądała rewelacyjnie.

Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Kuba Badach

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×