Wielkie zmiany w śniadaniówkach. Widzowie „Dzień Dobry TVN” nie będą zadowoleni

Telewizje śniadaniowe

Telewizje śniadaniowe

Najpopularniejsze programy śniadaniowe na okres wakacji przygotowały dla swoich widzów prawdziwą rewolucję. Co się zmieni?

Telewizje śniadaniowe już od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Codziennie rano gromadzą przed odbiornikami się sporą liczbę wiernych telewidzów. W programach poruszana jest różnorodna tematyka. Nie brakuje porad i rozmów ze specjalistami z różnych dziedzin.

Prowadzącym zawsze towarzyszy szeroki uśmiech i spora dawka dobrego humoru, czym powodują, że w niezwykle energetyczny sposób możemy zacząć dzień. Jednak jeśli wymaga tego sytuacja i prezentowana tematyka, to potrafią zagłębić się w niezwykle trudne i nierzadko bardzo wzruszające przeżycia swoich gości. Programy te zawsze są nadawane na żywo i już nie raz mogliśmy zobaczyć, jak podczas niektórych rozmów nawet wśród prowadzących polały się łzy.

W śniadaniówkach najpopularniejszych stacji spotykamy się z uwielbianymi dziennikarzami. Oprócz tego widzowie z utęsknieniem czekają też na kąciki kulinarne, podczas których prezentowane są przepisy na każdą okazję.

Telewizje śniadaniowe czekają poważne zmiany

Na okres wakacji dwa najpopularniejsze programy zapowiedziały wielkie zmiany. Dyrekcja stacji TVN postanowiła znacznie uszczuplić emisję swojego programu. Dzień Dobry TVN nie będzie, jak do tej pory pojawiał się codziennie, a jedynie w weekendy. Inne będą również godziny, w których spotkamy się z ulubionymi prowadzącymi. W każdą sobotę i niedzielę program rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 11.30.

Zmieni się również jego nazwa, na taką, która bardziej kojarzy się z latem. Dzień Dobry Wakacje nie będzie też kręcony w dotychczasowym studiu, a cała realizacja przeniesie się w plener. Zapewne, jak w poprzednich latach kamery TVN, będziemy mogli spotkać w najpopularniejszych polskich kurortach.

Pytanie na Śniadanie też czeka sporo zmian. Jedną z nich jest wcześniejsza emisja programu. Od 29 czerwca prezenterzy będą witać widzów pół godziny wcześniej. Program pojawi się na antenie już o 7.30. Informację tę potwierdził na swoim profilu jeden z prowadzących – Aleksander Sikora.

Z niecierpliwością czekamy na wakacyjne wydania programów i sporą dawkę wiedzy, oraz dobrego humoru, a także licznych gości.


Pytanie na śniadanie - co zmieni się przez wakacje?

Pytanie na śniadanie - co zmieni się przez wakacje?

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN: prowadzący

Dzień Dobry TVN: prowadzący

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×