Szukaj

„Dzień Dobry TVN” miało mieć nową prowadzącą. Wielka gwiazda odrzuciła ofertę stacji

Grażyna Torbicka w Dzień Dobry TVN

Grażyna Torbicka w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN miał mieć nową prowadzącą. Tę propozycję złożono wielkiej gwieździe telewizji. Chociaż podobno proponowano jej kontrakt opiewający na wysoką sumę, odmówiła. O kim mowa?

Dzień Dobry TVN od lat umila poranki. Do studia zapraszani są goście, którzy w rozmowie z prowadzącymi poruszają interesujące tematy. Od marca do obsady dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski, którzy starają się być blisko widzów i ich problemów:

Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali „Dzień Dobry TVN” i pili z nami herbatę, robili jajecznicę – powiedział Damian.

Grażyna Torbicka odrzuciła propozycję prowadzenia Dzień Dobry TVN

Jak twierdzi Rewia, Grażyna Torbicka także miała dołączyć do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Informator tygodnika uważa, że stacji bardzo na tym zależało. Producenci wierzą, że jej udział w programie, podniósłby słupki oglądalności:

Była namawiana, aby poprowadzić program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Bardzo ją tam cenią, bo uważają, że ma ogromne doświadczenie, klasę i jest marką samą w sobie. Program od dawna ma problem z oglądalnością, a Grażyna z pewnością przyciągnęłaby ludzi przed telewizory. Nie tylko młodych, ale też tych, którzy pamiętają ją z programów TVP.

Chociaż wiele osób nie odmówiłoby takiej propozycji, Torbicka postanowiła jej nie przyjąć. Ponoć nie skusił jej nawet wysoki kontrakt finansowy. Ma teraz inne sprawy na głowie.

Tygodnik donosi, że jej mąż, Adam Torbicki, który jest wybitnym kardiologiem, ma ręce pełne roboty. Dziennikarka dba o to, by gdy wraca do domu, mógł sobie odpocząć w komfortowych warunkach. Torbicka troszczy się także o mamę, która od niedawno się do niej wprowadziła. Chce, by była w jak najlepszej formie.


Grażyna Torbicka z mężem - Bal TVN 2019

Grażyna Torbicka z mężem - Bal TVN 2019

Grażyna Torbicka na premierze filmu

Grażyna Torbicka na premierze filmu "Solid Gold"

Grażyna Torbicka - otwarcie luksusowych butików w Europejskim

Grażyna Torbicka - otwarcie luksusowych butików w Europejskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×