Wirtualna Polska

„Dzień Dobry TVN”: Skórzyński i Drzyzga przygotowali niespodziankę dla fanów. Ty też możesz się załapać

„Dzień Dobry TVN”: Skórzyński i Drzyzga przygotowali niespodziankę dla fanów. Ty też możesz się załapać

Dzień Dobry TVN. Ekipa przygotowała niespodziankę dla fanów (fot. KAPIF)

Dzień Dobry TVN. Ekipa programu śniadaniowego przygotowała nie lada niespodziankę dla fanów. Oto co będą robili Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga.

Wirtualna Polska

Dzień Dobry TVN to magazyn poranny, czyli tzw. śniadaniówka, której emisja rozpoczęła się w 2005 roku. Przez format przewinęła się cała plejada uzdolnionych dziennikarzy. Kilka tygodni temu TVN poinformował o wielkich roszadach personalnych w show.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem. @annakalczynskam, Andrzeju, @gosiaohme, to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem – przekazano w oświadczeniu.

Dodano, że z pracą w śniadaniówce żegnają się także Agnieszka Woźniak-Starak Małgorzata Rozenek. Na obie panie czekają kolejne projekty w prywatnej stacji.

Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie – zapewniono.

Dzień Dobry TVN. Ekipa przygotowała niespodziankę dla fanów

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na poniedziałek 28 sierpnia ekipa DDTVN zapowiedziała nie lada niespodziankę dla fanów programu z Warszawy. Skórzyński i Drzyzga będą rozdawali kawę telewidzom. Napój będzie można odebrać od dziennikarzy pod redakcją programu na ul. Marszałkowskiej.

To nie koniec niespodzianek! – dodali przedstawiciele redakcji w social mediach.


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×