Gwiazdy świętują Dzień Babci 2022: Anna Lewandowska, Edyta Herbuś, Anna Gzyra… Instagram pęka od wzruszeń

Dzień Babci 2022

Dzień Babci 2022

Anna Lewandowska, Anna Gzyra, Edyta Herbuś... Gwiazdy świętują Dzień Babci 2022. Jakie wpisy pojawiły się w social mediach? Niektóre chwytają za serce! 

Dzień Babci obchodzony jest w Polsce 21 stycznia. To każdego roku bardzo wyjątkowe święto, w którym jeszcze bardziej docenia się obecność babć, które po rodzicach są najbliższą dziecku rodziną. Jedyny taki dzień jest bardzo hucznie obchodzony także przez gwiazdy.

Chociaż miłość i troskę babci powinno okazywać się każdego dnia, to wspomniana data w kalendarzu jeszcze bardziej podkreśla to, jak ważną jest ona osobą. Dzień później swoje święto mają także dziadkowie. Gwiazdy, które są bardzo aktywne na Instagramie, również tam publikują fotografie nestorek rodu. W czasie pandemii, gdy seniorzy przez długi czas byli odizolowani od swoich rodzin, dzisiejszy dzień nabiera szczególnego znaczenia.

Gwiazdy świętują Dzień Babci 2022. Zdjęcia w social mediach

W piękny sposób to wyjątkowe święto postanowiła uczcić między innymi Anna Lewandowska. Trenerka zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z ukochaną babcią Jolą. Złożyła jej piękne życzenia i nawołuje do tego, aby Dzień Babci obchodzić zdecydowanie częściej niż raz w roku.

By Dzień Babci obchodzony był dużo częściej, niż tylko raz w roku!
Wszystkiego najlepszego!
I zdrowia, bo to najważniejsze.
Moja Babcia Jola jest coool! Love

Kolejną gwiazdą, która w tym ważnym dniu nie zapomniała o swojej babci, jest Edyta Herbuś. Zamieściła ona ich wspólne zdjęcie i pełne miłości życzenia. Wiadomo, że tancerkę i seniorkę łączy szczególna więź, a kobieta często pojawia się w publikacjach swojej wnuczki. Niedawno przechodziły one trudny czas, ponieważ nestorka miała problemy ze zdrowiem i trafiła do szpitala. Teraz widać, że czuje się już znacznie lepiej i świętuje razem ze swoją pociechą.

Życzę dziś wszystkim babciom świata, takiej miłości, jakiej my doświadczamy z Tolcią . Niech Was bliscy otulają ciepłem, radością i wdzięcznością właśnie za to, że jesteście. Ślemy Wam kochane babcie najsłodszy uśmiech poranka.

To jak świętują Dzień Babci, pokazali także: Mateusz Gessler, Anna Gzyra, Katarzyna Zielińska, Ciocia Liestyle, Krzysztof Wieszczek. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Mateusz Gessler - Dzień Babci 2022

Mateusz Gessler - Dzień Babci 2022

Anna Lewandowska- Dzień Babci 2022

Anna Lewandowska- Dzień Babci 2022

Edyta Herbuś - Dzień Babci 2022

Edyta Herbuś - Dzień Babci 2022

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live babciu dziadku czym się w źyciu kierować głową i serce pierd..ły ci ludz4e mają 80+ wiec niech ku..wy i złodzieje patrzą na siebie uwaga na przejazdy na karaibach belgii kambodzy czechach są tunele ale przynajmniej słuzby i celebrity mają co robic i to tyle

  • Gośćuh pisze:

    Ja pierdole. Lewandowska znowu się reklamuje? Wolę jyz oglądać reklamę środka na zatwardzenie niż ta kretynke.

  • Koks pisze:

    Babcia Herbus piekna

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×