Zosia Zborowska pokazała zabawę swojej córki i synka Aleksandry Domańskiej. Nadziejka pokazała charakterek, a dla chłopca nie skończyło się to dobrze

Dzieci Zborowskiej i Domańskiej podczas zabawy

Dzieci Zborowskiej i Domańskiej podczas zabawy

Zofia Zborowska pokazała, jak bawią się razem jej córeczka i synek Aleksandry Domańskiej. Niestety dla chłopca nie skończyło się to najlepiej. Co się stało?

Zofia Zborowska ponad rok temu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się Nadzieja, która całkowicie zawładnęła światem swoich rodziców. Dziewczynka jest stałą bywalczynią social mediów znanej mamy. Chociaż Zosia nie pokazuje jej twarzy, możemy obserwować, jak dziewczynka pięknie się rozwija.

Tym razem miała okazję pobawić się z kilkumiesięcznym synkiem Oli Domańskiej. Niestety nie skończyło się to dla niego dobrze.

Dzieci Zosi Zborowskiej i Oli Domańskiej podczas wspólnej zabawy. Nie skończyło się to dobrze

Aleksandra Domańska zyskała popularność dzięki serialowi O mnie się nie martw. Później nie narzekała, ani na brak kolejnych propozycji, ani na zainteresowanie ze strony fanów. Aktorka ostatnio wciela się w główną bohaterkę w serialu Mecenas Porada, gdzie gra młodą prawniczkę, borykającą się z osobistymi problemami. Od niedawna karierę z macierzyństwem.

Kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Krótko po narodzinach synka pochwaliła się jego pierwszym zdjęciem w sieci. Nie zdradziła wówczas płci dziecka, czekała z tym nieco dłużej. Dopiero niedawno pochwaliła się imieniem, jakie dla niego wybrała. Starała się, aby było ono neutralne płciowo. Zdecydowała się też na szczerość i wyznała fanom, że ojciec Ariela nie odnalazł się w nowej roli i nie są już w związku, mimo że nadal mieszkają razem. 

Ola jednak nie poddała się rozpaczy i realizuje się jako mama. Ma wsparcie ze strony koleżanek, które także mają małe dzieci. Właśnie spotkała się z Zosią Zborowską i jej córką Nadziejką. Żona Andrzeja Wrony wszystko pokazała w relacji na Instagramie, ale też z rozbrajającą szczerością zdradziła, że zabawa nie najlepiej skończyła nie dla Ariela. Okazuje się, że dziewczynka nie zapanowała nad emocjami i dała im wyraz w charakterystyczny dla niektórych maluchów sposób, gryząc boleśnie swojego towarzysza w nóżkę. Zdjęcie śladu ząbków odciśniętych na udku Arielka pojawiło się w sieci. Oj, musiało boleć.


Dzieci Zborowskiej i Domańskiej podczas zabawy

Dzieci Zborowskiej i Domańskiej podczas zabawy

Córka Zosi Zborowskiej ugryzła synka Oli Domańskiej

Córka Zosi Zborowskiej ugryzła synka Oli Domańskiej

Aleksandra Domańska z synem

Aleksandra Domańska z synem

Komentarze

 • Cecylia Mirosław pisze:

  Mogły by grać w brydża /jak potrafią?/, jak nie w ,wojnę🤣

 • Gość pisze:

  Mam koleżankę Nadzieję. Nikt nie krytykował Jej imienia.

 • Gość Janka pisze:

  Zaborowskaa ma na dupie udach vcellulit ! Aż miło popatrzeć ! :)))

 • Też mama pisze:

  No jak to dzieci…Do wesela się zagoi😘 Przynajmniej coś się działo . Słodziaki❤

 • Wyluzuj pisze:

  A znasz film Przygody Majki Skowron? Tam grał chłopak swoją rolę o imieniu Ariel.
  Mój syn ma 31 lat i również ma na imię Ariel. Mojej znajomej córka ma na imię Róża i druga to Jagoda i nikt jej nie obraża. Prymitywni ludzie czepiają się wszystkiego, czego nie szanują i nie rozumieją. Imię ma podobać się rodzicom. To, że komuś się nie podoba, to jego problem i na szczęście nie jego dziecko! Mój syn czuje się wyjątkowy i nigdy nie miał problemu ze swoim imieniem. Obracamy się w gronie ludzi inteligentnych. Czy znasz płyn do naczyń Ludwik? Czy to obraża? Nie! To radość, że właśnie to imię wygrało i jest firmową nazwą! Dodam, że nie imię świadczy o człowieku a zawartość człowieka!

  • Gośćgrazi pisze:

   Oczywiście!! To takie proste, ale Polaczki muszą…..
   I to jest u nas BRZYDKIE….

 • Gość pisze:

  Nadzieja da sobie rade w życiu mam taką nadzieje

 • Izabela pisze:

  Moj syn ma na imię Ariel I w maju skończył 34 lata. Ma swoją rodzinę, 2 córki i nikogo nie dziwi Jego imię 🤔

 • Gośćnormalna pisze:

  2beztalencia się spotkały . Jeszcze Wieniawę i schlejbal zaproście do kompletu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×