Syn Ibisza debiutuje na ściance, a wraz z nim dzieci Gawlińskiego, Wiśniewskiego i Gadowskiego! Młoda gwardia wkroczyła do show-biznesu!

Ibisz z synem, Gadowski z córką, Gawliński z synami

Ibisz z synem, Gadowski z córką, Gawliński z synami

Gwiazdy z dziećmi wsparły charytatywny koncert Fundacji Polsatu Jesteśmy dla dzieci. Dla większości z nich był to debiut na dużej scenie i czerwonym dywanie. Tak wyglądają pociechy Michała Wiśniewskiego, Artura Gadowskiego, Krzysztofa Ibisza, Roberta Gawlińskiego i Danzela.

Dzieci gwiazd zwykle żyją w ich cieniu, zajmując się aktywnościami niekoniecznie związanymi z pracą swoich rodziców. Są jednak i tacy, którzy decydują się powielać pasje i zawód swoich podopiecznych. Dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy sprawdzić, czyje pociechy wsparły swoją obecnością, koncert Fundacji Polsatu Jesteśmy dla dzieci.

Jak wyglądają dzieci gwiazd? Ibisz, Gawliński, Gadowski, Danzel, Wiśniewski…

W Skierniewicach odbył się charytatywny koncert, w którym udział wzięła plejada gwiazd. Wszyscy zebrali się na scenie, by wesprzeć Fundację Polsatu, która od lat pomaga dzieciom. Szlachetny cel wsparli nie tylko artyści, ale także ich potomkowie. Większość z nich po raz pierwszy stanęła na ściance.

Na koncercie zatytułowanym Jesteśmy dla dzieci swój debiut na rozłożonym za kulisami czerwonym dywanie zaliczyły dzieci Roberta Gawlińskiego, Michała WiśniewskiegoArtura Gadowskiego, Danzela i Krzysztofa Ibisza. Dla widzów była to niesamowita gratka, ponieważ dotychczas większość z pociech wspomnianych artystów nie uczestniczyła w życiu publicznym.

Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem

Robert Gawliński zabrał ze sobą synów Emanuela i Beniamina, którzy tak jak ich tata spełniają się w muzyce. W tym roku, 3 grudnia, panowie skończą 30 lat.

Bliźniaki wyglądają jak ich ojciec na początku występów z zespołem Wilki. Mają długie włosy, zarost i rockowy styl. Co ciekawe niejednokrotnie mieli okazję współpracować z własnym ojcem. Beniamin zagrał na gitarze na ostatniej płycie zespołu ojca pt. Przez dziewczyny. Sam Robert w jednym z wywiadów zapewnił, że jest surowym rodzicem, który nie stosuje taryfy ulgowej:

Staram się oddzielać rolę ojca od roli lidera Wilków. Jeżeli chodzi o sprawy zespołu, to rugam synów niesamowicie, jestem bardzo stanowczy. Wymagam od nich nawet więcej niż od pozostałych muzyków. Ale chłopaki o tym doskonale wiedzą i czują tę granicę.

Poniżej ich wspólny występ w piosence Son of the blue sky.

 Michał i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski na scenę zaprosił córki z drugiego małżeństwa. Podczas występu w Skierniewicach towarzyszyły mu 14-letnia Vivienne i 16-letnia  Etiennette, a także ich mama, Ania Świątczak, która jest wokalistką Ich Troje. Obie nastolatki przejawiają wokalny talent.

Wspomniane córki Wiśniewskiego mają na swoim koncie własne piosenki. Vivienne nagrała utwory dla dzieci, a zafascynowana k-popem i koreańskim stylem Etiennette duet z tatą w piosence Jest tak, czyli rozmowa z ojcem, który zaśpiewali na koncercie Fundacji Polsatu.

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Krzysztof Ibisz na scenę zaprosił syna. Urodziny w 1999 roku Maksymilian był wystylizowany na podobieństwo ojca. Miał granatowy garnitur, biały t-shirt i elegancko ułożone włosy. Chętnie pozował do zdjęć, a nawet podzielił się swoim debiutem na dużej scenie na Instagramie. Napisał tylko:

Współprowadzenie koncertu @fundacjapolsat na żywo w @polsatofficial było olbrzymią przyjemnością i fantastycznym doswiadczniem. Bardzo Wszystkim dziękuje za ten wyjątkowy wieczór!!!

Zachwytów nad Maksymilianem, którego mamą jest dziennikarka Anna Zejdler, nie ukrywali obserwatorzy profilu Jastrząb Post na Instagramie.

Artur Gadowski i córka Zuzia

Artura Gadowskiego nie trzeba przedstawiać fanom polskiego rocka. Artysta jest liderem zespołu IRA. Prywatnie jest tatą Wiktorii oraz Zosi. Druga z wymienionych w wieku 8 lat rozpoczęła grę na skrzypcach. Gra również na fortepianie, ukulele i gitarze, a muzycznie najbliższej jej do folku.

Na pewno moim celem nie jest robienie kariery poprzez telewizję, jednak jest to dobre miejsce, żeby móc się sprawdzić przed szeroką publicznością – mówiła w 2013 r. serwisowi NaszSzydlowiec.pl.

Ma na swoim koncie udział w talent-show, ale nigdy nie zdradziła w którym.

Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: 'Ale jakie to ma znaczenie?'. Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata – komentował Artur Gadowski w magazynie „Gala”.

Rok temu dołączyła do zespołu Mellowe Monday, w którym śpiewa i gra na skrzypcach. Prywatnie 26-latka związana jest z perkusistą grupy – Wiktorem Michalczykiem.

Artur Gadowski z córką Zuzanną zaśpiewał przebój IRY Nadzieja.

Danzel z córkami – Keelą i Zenną

Na koncercie Fundacji Polsatu pojawił się także Danzel ze swoimi córkami. Autor hitu Pump it up, który niedawno wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zabrał ze sobą tancerkę Keelę Christianę Waem oraz Zennę Waem, z którą podczas pandemii koronawirusa nagrał cover przeboju A Million Dreams z filmu Król rozrywki, który śpiewała Pink. Ten sam utwór, tym razem w trójkę, wykonali podczas charytatywnego show Polsatu.

Zdjęcia wszystkich gwiazd z dziećmi znajdziecie w galerii.


Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem

Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem

Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem

Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem

Artur Gadowski z córką Zuzanną

Artur Gadowski z córką Zuzanną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×