Polscy piłkarze chwalą się zdjęciami swoich dzieci! Nie tylko Robert Lewandowski pokazuje cudną Klarę!

Dzieci piłkarzy jak wyglądają?

Dzieci piłkarzy jak wyglądają?

Jak wyglądają dzieci polskich piłkarzy?

Mundial 2018 zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz w najważniejszym tegorocznym wydarzeniu sportowym odbędzie się 14 czerwca w Moskwie. Wówczas zmierzą się piłkarze drużyn z Rosji i Arabii Saudyjskiej. Polska reprezentacja debiut zaliczy pięć dni później, 19 czerwca, w meczu z Senegalem. Jednocześnie będzie to drugie starcie w grupie H.

Wsparcia polskim piłkarzom niewątpliwie udzielać będą ich rodziny, na których biało-czerwoni zawsze mogą liczyć. Oprócz pięknych żon i partnerek, część naszej kadry może pochwalić się ślicznymi dziećmi. Kto oprócz Roberta Lewandowskiego chętnie publikuje zdjęcia swoich pociech w internecie? Aby podkręcić nieco temperaturę oczekiwań na to ważne wydarzenie, pod lupę wzięliśmy piłkarzy, którzy już są ojcami.

Zobaczcie, co udało się nam znaleźć.

Można oszaleć! Oto 10 najgorętszych zagranicznych WAGs! Mundial 2018 jeszcze się nie zaczął, a one już rozgrzewają kibiców!

Syn Łukasza Fabiańskiego

Łukasz ze swoją partnerką Anią jest związany od czasów szkoły średniej. Para doczekała się syna Jasia, który bez wątpienia jest oczkiem w głowie taty. Chłopczyk przyszedł na świat w noc poprzedzającą wigilię w 2015 roku.

Dumny, szczęśliwy… Najlepsze święta w życiu – napisał na portalach społecznościowych Fabiański chwilę po narodzinach Jasia.

Prawda, że przystojny tak samo jak jego sławny tata?

Łukasz Fabiański z synem

Łukasz Fabiański z synem

Dzieci Bartosza Białkowskiego

Białkowski to kolejny bramkarz reprezentacji Polski, który skupia się na prowadzeniu swojego Twittera, gdzie obserwuje go prawie 23 tysięce osób. To właśnie tam dzieli się informacjami na temat swojego życia oraz zdjęciami – w tym z żoną, córką i synem. Piłkarz na co dzień gra w angielskim klubie. Pytany o to, czy wyobraża sobie powrót do Polski, odpowiada, że przez wzgląd na dobro dzieci nie jest to możliwe, ponieważ wiązałoby się to ze zbyt dużą rewolucją w ich życiu. Bartosz zaznacza jednak, że dba o to, by jego dzieci płynnie mówiły po polsku i znały historię swojej ojczyzny.

Bartosz Białkowski z dziećmi i żoną

Bartosz Białkowski z dziećmi i żoną

Córka Roberta Lewandowskiego

Wsparciem dla Roberta Lewandowskiego jest niewątpliwie żona Ania, z którą tworzą dobraną, a zarazem medialną parę. Małżeństwo wychowuje córkę Klarę. I chociaż rodzice robią co mogą, by zachować jak najwięcej prywatności w życiu dziewczynki, widać że jest ona ważnym elementem ich codzienności. Klara towarzyszy Ani nawet w jej codziennych treningach.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Syn Bartosza Bereszyńskiego

Bartosz Bereszyński jest w wieloletnim związku z Mają Mocydlarz, która na co dzień prowadzi własny sklep odzieżowy. Owocem miłości pary jest syn Leo. Dumny tata, który na gra w zespole Sampdorii Genua, chwali się kiedy tylko ma okazję zdjęciami syna. I nic dziwnego. Mały jest uroczy!

Bartosz Bereszyński z synem Leo

Bartosz Bereszyński z synem Leo

Córka Kamila Glika

Piłkarz od 2011 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Martą. Para doczekała się córki Victorii. Mówi się, że dziewczynka to oczko w głowie tatusia. Piłkarz chętnie chwali się swoją pociechą na Instagramie.

Kamil Glik z córką i żoną

Kamil Glik z córką i żoną

Syn Michała Pazdana

Prywatnie jest szczęśliwym mężem Dominiki, z którą wychowuje synka Marcela. Para, dbając o swoją prywatność, rzadko udziela wywiadów. Dwa lata temu zrobili jednak wyjątek dla magazynu Dziecko. Najlepsza inwestycja:

Wszedłem i spytałem pielęgniarkę, czy to moje dziecko. Ona nie wiedziała, że to ja jestem mężem Dominiki. Mówi: Niech sobie pan żartów nie robi. Byłem tak zszokowany, ale i szczęśliwy. Zapewne w tym stanie można gadać głupoty. Nie wiedziałem na początku, co mam robić, za dużo tych rzeczy przy dziecku. Przyjeżdżałem na chwilę do nich, poznawałem i znowu wyjeżdżałem, przyjeżdżałem i musiałem poznawać dziecko od początku. Cały czas odkrywam nowe dziecko. Wystarczy, że mnie nie ma ze dwa tygodnie i już jest inne. Marcel lubi zabawy na świeżym powietrzu, a najlepiej, żeby go podrzucać, kręcić nim, bo jest bardzo aktywnym dzieckiem. Musi się ruszać. Może energię ma po tatusiu. Jak tylko jestem w domu, pomagam w codziennych czynnościach: kąpaniu, przewijaniu i przebieraniu.

Michał Pazdan z żoną i synem

Michał Pazdan z żoną i synem

Dzieci Sławomira Peszko

Jeden z najlepszych piłkarzy reprezentacji Polski mieszka w Gdańsku wraz z piękną żoną i dwójką dzieci. Zdjęć małej Wiktorii i jej brata nie brakuje zarówno na Instagramie piłkarza, jak i jego żony Ani.

Dzieci Sławomira Peszko

Dzieci Sławomira Peszko

Oto najlepsze klaty polskiej kadry! Nie tylko Robert Lewandowski ma ciało jak Adonis!

Siostry Godlewskie pokazały cały wyuzdany teledysk na Mundial 2018! Uwaga! Mamy wersję bez cenzury [WIDEO]

Ma 22 lata, śliczną dziewczynę i wkrótce zawojuje Mundial 2018! Oto największe ciacho polskiej kadry


Łukasz Fabiański z synem

Łukasz Fabiański z synem

Kamil Glik z rodziną

Kamil Glik z rodziną

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×